КП «НВК «Іскра» спільно з  ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт» провело для представників іноземних дипломатичних відомств демонстрацію дії радара 90К6Е.

        Представники іноземних держав та партнери вже неодноразово виявляли зацікавленість новими розробками підприємства. Радар 90К6Е, який адаптований для постачання на міжнародні ринки, справив на учасників демонстрації дуже позитивне враження. Більшість з них підтвердили зацікавленість у подальшій організації демонстрацій радара у своїх країнах з використанням імітації бойових умов. 

        Як повідомлялось раніше, 90К6Е являє собою  мобільний 3D радіолокатор кругового огляду з транзисторним передавачем, призначений для виявлення цілей, що летять на низьких, середніх і великих висотах, розроблений для використання у зенітних військах – як засіб видачі цілевказівок та як інформаційна ланка у підрозділах військово-повітряних сил та протиповітряної оборони. Також особливістю радара є висока мобільність та здатність до транспортування, за рахунок сучасних конструкторських рішень. 

        Радар може виявляти точне положення цілей на відстані до 500 км та одночасно супроводжувати більше 300 об’єктів у повітрі, що летять як на наднизьких, так і великих висотах. Радіолокаційний комплекс здатний робити 12 обертів за хвилину, що дозволяє йому видавати оновлені дані кожні 5 секунд.

 

 

 

Контрбатарейний радар 1Л220УК, який був розроблений КП "НВК "Іскра", що входить до складу ДК "Укроборонпром", успішно завершив польовий етап державних випробувань.
Випробування, які проходили на одному з полігонів Збройних Сил України, дозволили підтвердити тактико-технічні характеристики 1Л220УК, який значно перевищує за ними контрбатарейні радари, що зараз знаходяться на озброєнні Збройних Сил України.
Контрбатарейний радар 1Л220УК призначений для розвідки позицій артилерії противника. Завдяки потужній радіолокаційній станції, яка працює у мікрохвильовому діапазоні, радар "бачить" снаряди, а потужна цифрова система "будує" траєкторії їх польотів.
Це дозволяє визначити на відстані десятків кілометрів точне місцезнаходження ворожих гармат, мінометів, реактивних систем залпового вогню, а також ракетних комплексів протиповітряної оборони та тактичних ракет.
Потужність цифрової фазованої активної решітки 1Л220УК дає можливість розмістити контбатарейний радар за декілька десятків кілометрів від позиції противника та спостерігати за полем бою у секторі до 180 градусів.
Використання контрбатарейних радарів є важливим елементом ведення сучасної війни, який дозволяє у рази підвищити ефективність ведення бойових дій та за мінімальний час знищувати ворожу артилерію.
Наразі ж, запорізьке КП "НВК "Іскра", після успішного завершення держвипробувань, готове до серійного виробництва 1Л220УК для забезпечення Збройних Сил України.


За інформацією Укроборонпром https://ukroboronprom.com.ua/uk/media/kontrbatarejnyj-radar-1l220uk-vid-iskry-uspishno-zavershyv-polovi-vyprobuvannya.html

 

Понад 420 одиниць озброєння та військової техніки, вироблених на підприємствах Концерну «Укроборонпром», передав Президент України Петро Порошенко до Збройних Сил України 20 березня на Хмельниччині. Армія отримала танки, зенітні ракетні комплекси, винищувачі та, зокрема, радіолокаційну станцію РЛС 35Д6 виробництва КП «НВК «Іскра».


РЛС 35Д6 – це мобільний трикоординатний радіолокатор кругового огляду, призначений для виявлення та державного розпізнавання цілей на малих та середніх висотах. Характеристики РЛС дозволяють їй працювати в умовах впливу активних та пасивних завад, а також у складі сучасних автоматизованих систем ППО для видачі цілевказівок зенітно-ракетним комплексам. Ця станція використовується для виявлення малорозмірних повітряних цілей, в тому числі і завислих гелікоптерів, що можуть проводити спостереження.


Оновлення озброєння відбувається відповідно до стандартів НАТО, бойова спроможність ЗСУ значно посилюється. «Сьогодні в Україні є армія, яка здатна захистити нашу державу, яка є гарантом і основою суверенітету територіальної цілісності і незалежності нашої держави», – підкреслив Президент. Він також зауважив, що фінансування оборонно-промислового комплексу України є одним з основних напрямів державної політики.


Директор НВК «Іскра» Юрій Пащенко зазначив, що пріоритетним завданням підприємства є забезпечення Збройних Сил України сучасними радіолокаційними станціями. «Ми регулярно передаємо армії обладнання для контролю повітряного простору та наведення засобів протиповітряної оборони. У червні 2018 року ЗСУ отримали на озброєння станцію кругового огляду 79К6, радар 35Д6 та модернізований РЛС 19Ж6. Наразі ми передали ще один радар  35Д6. Оборонне замовлення виконується у повному обсязі та у визначені терміни».

Казенне підприємство «Науково-виробничий комплекс «Іскра» (місцезнаходження Україна, 69071, м. Запоріжжя, вул. Магістральна, будинок 84, Код ЄДРПОУ 14313866) оголошує Конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності відповідно до міжнародних стандартів аудиту за 2018 рік.
Метою проведення конкурсу є відбір на конкурсних засадах суб’єктів аудиторської діяльності для проведення аудиту фінансової звітності КП «НВК «Іскра» за 2018 рік.
У конкурсі можуть брати участь суб’єкти аудиторської діяльності, які відповідають вимогам, що встановлені Законом України "Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність" від 21.12.2017 р. N 2258-VIII (далі – Закон про аудиторську діяльність), які можуть надавати послуги з обов'язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес.

 

Докладніше в розділі ДОКУМЕНТИ

Медіаресурс Ukraine Now опублікував інформацію щодо підприємств, які до 2014 року перебували на стадії банкрутства та за ці роки відродили роботу. НВК «Іскра» успішно відновило виробництво радіолокаційної техніки та виробляє техніку для потреб ЗСУ та на експорт.

 

Джерело: http://uprom.info/news/ekonomika/sim-vidrodzhenykh-pidpryiemstv-ukrainy/

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна