Традиційно, за ініціативою Молодіжної ради та за підтримки керівництва підприємства, Науково-виробничий комплекс «Іскра» став активним учасником Всесвітнього дня донора.
26 червня понад півсотні працівників підприємства виявили свідому донорську позицію.
Усі бажаючі змогли взяти участь у «Дні донора», не відриваючись надовго від робочого процесу. Слюсар з механоскладальних робіт цеху 135 Артур Кожевніков здавав кров уже понад 20 разів і зазначив, що, як і у минулому році, більшість учасників змогли стати донорами завдяки тому, що центр забору крові був організований на території підприємства, у заводській МСЧ.
Інженер-програміст відділу 27 Григорій Косяк здав кров вдруге. «Коли бачиш у лікарнях маленьких дітей, які страждають від тяжких хвороб, то розумієш, що здача крові – той мінімум, який повинен зробити кожен. Крім того, ця процедура добре впливає на роботу всього організму. Люди, які  регулярно здають кров, легше переносять різного роду навантаження, рідше хворіють і довше зберігають працездатність».
Як зазначають медики, для донора здача крові – це проста безболісна процедура, а для пацієнта – можливість жити. Потреба в компонентах крові є завжди. Кров, яку здали іскрівці, може знадобитися в будь-яку хвилину і дітям, і дорослим.
Загалом працівники підприємства здали 13,5 літрів крові. Медики сподіваються на подальшу співпрацю, а іскрівці вже вкотре довели готовність і надалі допомагати людям.

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна