З 9 по 12 жовтня у Києві проходила 15 Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека 2018» та 11 Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт ХХІ».
Участь у заході взяли працівники нашого підприємства.
Виставка «Зброя та безпека» традиційно проходила у форматі двох основних розділів: зброя для цивільного населення та техніка і озброєння для армії та правоохоронних органів. В оборонній частині було представлено засоби індивідуальної екіпіровки та озброєння, техніка Сухопутних військ; екіпірування та озброєння правоохоронних органів; засоби забезпечення прикордонного контролю та військова авіація.
У виставці взяли участь делегації з 16 країн світу, зокрема з Туреччини, США, Польщі, Австрії, Пакістану.
У павільйонах та на відкритих майданчиках Міжнародного виставкового центру демонструвались зразки військової техніки, проводились конференції, переговори та інші виставкові заходи.
Цього року на виставковому стенді КП «НВК «Іскра» були представлені макети виробів МР-18 та 80К6Т.
Під час роботи виставки наша делегація провела ряд зустрічей та переговорів з керівниками українських та зарубіжних підприємств оборонно-промислового комплексу та авіакосмічної промисловості з метою розвитку взаємовигідного співробітництва.
За словами директора КП «НВК «Іскра» Юрія Пащенка, участь у виставках такого масштабу є дуже важливою та необхідною для підприємства, завдяки таким заходам ми можемо зустрітись з потенційними партнерами, обмінятись досвідом та продемонструвати свої досягнення.

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна