Понад 420 одиниць озброєння та військової техніки, вироблених на підприємствах Концерну «Укроборонпром», передав Президент України Петро Порошенко до Збройних Сил України 20 березня на Хмельниччині. Армія отримала танки, зенітні ракетні комплекси, винищувачі та, зокрема, радіолокаційну станцію РЛС 35Д6 виробництва КП «НВК «Іскра».


РЛС 35Д6 – це мобільний трикоординатний радіолокатор кругового огляду, призначений для виявлення та державного розпізнавання цілей на малих та середніх висотах. Характеристики РЛС дозволяють їй працювати в умовах впливу активних та пасивних завад, а також у складі сучасних автоматизованих систем ППО для видачі цілевказівок зенітно-ракетним комплексам. Ця станція використовується для виявлення малорозмірних повітряних цілей, в тому числі і завислих гелікоптерів, що можуть проводити спостереження.


Оновлення озброєння відбувається відповідно до стандартів НАТО, бойова спроможність ЗСУ значно посилюється. «Сьогодні в Україні є армія, яка здатна захистити нашу державу, яка є гарантом і основою суверенітету територіальної цілісності і незалежності нашої держави», – підкреслив Президент. Він також зауважив, що фінансування оборонно-промислового комплексу України є одним з основних напрямів державної політики.


Директор НВК «Іскра» Юрій Пащенко зазначив, що пріоритетним завданням підприємства є забезпечення Збройних Сил України сучасними радіолокаційними станціями. «Ми регулярно передаємо армії обладнання для контролю повітряного простору та наведення засобів протиповітряної оборони. У червні 2018 року ЗСУ отримали на озброєння станцію кругового огляду 79К6, радар 35Д6 та модернізований РЛС 19Ж6. Наразі ми передали ще один радар  35Д6. Оборонне замовлення виконується у повному обсязі та у визначені терміни».

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна