КП «НВК «Іскра» спільно з  ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт» провело для представників іноземних дипломатичних відомств демонстрацію дії радара 90К6Е.

        Представники іноземних держав та партнери вже неодноразово виявляли зацікавленість новими розробками підприємства. Радар 90К6Е, який адаптований для постачання на міжнародні ринки, справив на учасників демонстрації дуже позитивне враження. Більшість з них підтвердили зацікавленість у подальшій організації демонстрацій радара у своїх країнах з використанням імітації бойових умов. 

        Як повідомлялось раніше, 90К6Е являє собою  мобільний 3D радіолокатор кругового огляду з транзисторним передавачем, призначений для виявлення цілей, що летять на низьких, середніх і великих висотах, розроблений для використання у зенітних військах – як засіб видачі цілевказівок та як інформаційна ланка у підрозділах військово-повітряних сил та протиповітряної оборони. Також особливістю радара є висока мобільність та здатність до транспортування, за рахунок сучасних конструкторських рішень. 

        Радар може виявляти точне положення цілей на відстані до 500 км та одночасно супроводжувати більше 300 об’єктів у повітрі, що летять як на наднизьких, так і великих висотах. Радіолокаційний комплекс здатний робити 12 обертів за хвилину, що дозволяє йому видавати оновлені дані кожні 5 секунд.

 

 

 

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна