На початку 2020 року на підприємстві КП «НВК «Іскра» завершились роботи по оснащенню та введенню в дію нової дільниці верстатів з числовим та програмним керуванням.
     На основі багаторічного досвіду експлуатації верстатів з ЧПК, виходячи з особливостей  продукції що виготовляється, вимог до якості технологи, разом з досвідченими професіоналами - співробітниками  цехів, дуже серйозно підійшли до вибору необхідного обладнання. В результаті чого була створена дільниця яка на сьогоднішній день дозволяє підприємству виготовляти необхідну кількість деталей з високою точністю, за заданими параметрами.
     Дільниця оснащена 10 високоточними  верстатами виробництва надійних та перевірених  брендів південної Кореї та Тайваню, які пройшли повний аналіз у процесі відбору, щодо забезпечення точності та параметрів виготовляємо продукції, можливості гнучкого коригування програмного забезпечення, якісного та швидкого технічного обслуговування, та наявності доступного допоміжного оснащення та інструменту. Серед цих верстатів: токарні, токарно-фрезерні, горизонтально та вертикально фрезерні. За рахунок універсальності нового обладнання у певній кількості випадків є можливість значно скоротити процес підготовки, налаштування обладнання та безпосередньо виготовлення деталей.

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна