В результаті глибокої модернізації приладобудівного виробництва сьогодні на КП «НВК «Іскра»  успішно функціонує сучасний цех з виготовлення електронних цифрових обчислювачів за новою технологією, аналогів якої в Україні немає.

     Виробництво серійно випускає нові зразки електронних цифрових обчислювачів, які за своїми параметрами доводять що підприємство вийшло на якісно новий технологічний рівень приладобудівного виробництва. Усі етапи створення модулів виконуються на новому високотехнологічному обладнанні, використання якого зменшує відсоток браку або продукції низької якості.

     Введення в дію технології пайки у парофазній печі на підприємстві дозволила відійти від необхідності  купівлі  цифрових модулів, які мають високу вартість у підприємств - партнерів,   прискорило процес випуску продукції, підвищило якість та зменшило собівартість. Це впровадження є дуже важливим ще й тому,  що модулі, які виготовляються за допомогою нової технології, використовуються майже у всіх типах виробів, що випускаються підприємством.

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна