Карантин з протидії поширенню коронавірусу COVID-19 та ГРВІ, який був оголошений із середини березня на території України, вніс свої корективи не тільки у організацію виробництва підприємств, а й у діяльність підрозділів соціально–побутової сфери та закладів харчування, які закриті з 17 березня 2020 року.

На КП «НВК «Іскра» функціонує власний комбінат харчування, який за останні роки кардинально оновився – від занедбаної архаїчної їдальні до сучасного, забезпеченого всім необхідним закладу харчування з професійною командою кухарів.

Хочеться відзначити, як швидко та чітко колектив відреагував та пристосувався до нових умов праці через обмеження, пов’язані з посиленням санітарного режиму. За один день було налагоджено роботу комбінату харчування у форматі буфету, зачинені зали прийому їжі для уникнення скупчення людей. Вся їжа продається в одноразовому посуді. У приміщеннях буфетів та кухні проводиться ретельне щоденне прибирання та дезінфекція.

Цікавим є те, що запроваджені умови роботи дали поштовх до розвитку нового напряму діяльності – кухарі серйозно взялись за виготовлення кондитерських виробів власного виробництва на замовлення для працівників підприємства – тортів, тістечок, еклерів. До свята Великодня усі бажаючі мали змогу скуштувати паски виробництва комбінату харчування. Також пекарі почали випікати піцу з різними начинками, яка вже завоювала попит серед іскрівців. Ще одним напрямом стало виготовлення напівфабрикатів, зокрема пельменів та вареників з різноманітною начинкою. Важливо, що всі продукти, використані у приготуванні, якісні, свіжі та не мають шкідливих інгредієнтів.

 Як зазначила керівник комбінату харчування Чхалова Тетяна Василівна: «Ми з  колективом не зупиняємось на досягнутому. Так, є певні нюанси у роботі під час обмежувальних заходів, але ми повністю їх дотримуємось задля здоров’я наших співробітників. Що стосується розвитку комбінату харчування, то у нас є ще багато ідей як урізноманітнити свій асортимент та чим здивувати найвимогливішого споживача».

Колектив нашого підприємства висловлює свою щиру подяку керівництву та професійній команді комбінату харчування за їх плідну роботу і бажає успіхів у реалізації планів та подальшого розвитку.

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна