Керівники 10 підприємств, які в процесі трансформації державного концерну «Укроборонпром» буде об’єднано у бізнес-одиницю «Радарні системи», домовилися про створення дорадчих органів майбутнього холдингу: Ради директорів та Ради головних конструкторів підприємств.
 Такі рішення за підсумками першого робочого засідання керівників підприємств закріплено у Меморандумі про взаємодію та успішну реалізацію стратегічного плану.
 «Підписання Меморандуму та положень про створення Ради директорів та Ради головних конструкторів фактично закріплює довгострокове партнерство та поєднує потенціал 10 провідних державних підприємств галузі. Вже сьогодні, не чекаючи на ухвалення закону про корпоратизацію оборонних підприємств, ми робимо все можливе аби об’єднати наші зусилля у спільних проектах та швидко запустити холдинг «Радарні системи», коли це стане юридично можливим», - заявив директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко.
 До майбутньої галузевої бізнес-одиниці увійдуть: ДПВТП (м. Миколаїв), ДП «Львівський РРЗ» (м. Львів), ДП НДІ «Квант» (м. Київ), ДП «НДІ «Шторм» (м. Одеса), ДП «НДІ РЕТ» (м. Харків), ДП НДІ РС «Квант-Радіолокація» (м. Київ), ДП «Радіовимірювач» (м. Київ), ДП ЦКБ «Протон» (м. Харків), ДП Завод «Генератор» (м. Київ) та КП НВК «Іскра» (м. Запоріжжя).
 У липні, під час візиту віце-прем’єра Олега Уруського на НВК «Іскра», команда  державного концерну «Укроборонпром» та Юрій Пащенко спільно презентували  візію та стратегію холдингу «Радарні системи».
 Це перша галузева бізнес-одиниця, яка буде створена в процесі трансформації державного концерну «Укроборонпром» та стане моделлю для корпоратизації державних підприємств оборонпрому.
 В Укроборонпромі готуються до створення щонайменше 6 секторальних холдингів, навколо яких буде консолідовано підприємства за принципом галузевої синергії компетенцій: ракетобудівної, авіаційної, авіаремонтної, бронетанкової, радарних та морських систем.

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна