НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС
«ІСКРА»

Ми робимо Украину сильною

Вперше, за ініціативи директора КП «НВК« Іскра» Юрія Пащенко, для співробітників КП «НВК «Іскра» організовано низку тренінгів для особистісного та професійного розвитку. Перша навчальна зустріч «Самоорганізація і самомотивація як основа персонального успіху» відбулася 24 червня. У ній взяли участь 15 працівників заводу. Досвідчені викладачі тренінгового агентства, в формі ділових-ігор, навчали учасників правильній постановці цілей та грамотній розстановці пріоритетів при плануванні особистої і професійної діяльності. Особливий інтерес у іскрівців викликали основи Time-менеджменту і Smarter-технологія.
За словами Сергія Бута, майстра дільниці 43 цеху, подібні тренінги необхідні для постійного вдосконалення і підвищення кваліфікації працівників підприємства, адже від рівня особистісного та професійного розвитку кожного працівника залежить стан усього колективу. Вікторія Ревенко, інженер-технолог 36 цеху, зазначила: «Участь в подібних семінарах стимулює до самоосвіти. Інформаційні матеріали, які надали в наше користування викладачі тренінгового агентства, будуть дуже корисні, і ми обов'язково поділимося ними з колегами».
Учасники тренінгу запевнили, що нові навички та знання, які вони отримали завдяки керівництву та Профкому КП «НВК« Іскра», вони будуть використовувати в щоденній роботі для розвитку і процвітання підприємства.

✆ +38 (061) 271-22-11

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна
✉ iskra@iskra.zp.ua