Вперше, за ініціативи директора КП «НВК« Іскра» Юрія Пащенко, для співробітників КП «НВК «Іскра» організовано низку тренінгів для особистісного та професійного розвитку. Перша навчальна зустріч «Самоорганізація і самомотивація як основа персонального успіху» відбулася 24 червня. У ній взяли участь 15 працівників заводу. Досвідчені викладачі тренінгового агентства, в формі ділових-ігор, навчали учасників правильній постановці цілей та грамотній розстановці пріоритетів при плануванні особистої і професійної діяльності. Особливий інтерес у іскрівців викликали основи Time-менеджменту і Smarter-технологія.
За словами Сергія Бута, майстра дільниці 43 цеху, подібні тренінги необхідні для постійного вдосконалення і підвищення кваліфікації працівників підприємства, адже від рівня особистісного та професійного розвитку кожного працівника залежить стан усього колективу. Вікторія Ревенко, інженер-технолог 36 цеху, зазначила: «Участь в подібних семінарах стимулює до самоосвіти. Інформаційні матеріали, які надали в наше користування викладачі тренінгового агентства, будуть дуже корисні, і ми обов'язково поділимося ними з колегами».
Учасники тренінгу запевнили, що нові навички та знання, які вони отримали завдяки керівництву та Профкому КП «НВК« Іскра», вони будуть використовувати в щоденній роботі для розвитку і процвітання підприємства.

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна