Керівництво КП «НВК «Іскра» напередодні Дня Незалежності України привітало колектив заводу грандіозним подарунком.
22 серпня в Палаці культури «ДСС» відбувся святковий концерт для працівників Науково-виробничого комплексу «Іскра» за участю провідних артистів обласної філармонії. На урочистому заході були присутні майже тисяча працівників.
Директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко вручив Почесні грамоти та грошові нагороди працівникам підприємства та співробітникам – учасникам АТО.
За особисті трудові досягнення в професійній діяльності, вагомий внесок у розвиток вітчизняної оборонної промисловості, Почесними грамотами та Подяками Генерального директора ДК «Укроборонпром» Романа Романова, Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької міської ради, Шевченківської райдержадміністрації були нагороджені більш ніж півсотні працівників підприємства.
В урочистому заході до визначного державного свята – Дня Незалежності України прийняв участь Преосвященнійший Фотій – єпископ Запорізький і Мелітопольський Запорізької єпархії Української Православної церкви Київського Патріархату. Він звернувся до присутніх з побажаннями миру, родинного затишку та міцного здоров’я!
В свою чергу, директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко подякував колективу підприємства за наполегливу та плідну працю і побажав натхнення для нових звершень на благо процвітаючої України!

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна