На міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2017» в Києві, ДК «Укроборонпром» продемонстрував передові досягнення оборонно-промислового комплексу України, а також значно поглибив взаємовигідне військово-технічне співробітництво з міжнародними партнерами. В цілому, «Укроборонпром» представив на виставці понад 150 зразків озброєння і військової техніки, з яких кілька десятків - вперше в Україні.
3D локатор 80К6Т - передова розробка Науково-виробничого комплексу «Іскра», яка призначена для видачі цілевказівки засобів ППО. Новинка вперше демонструється на виставці «Зброя та Безпека-2017».
Завдяки цьому радару захисники України зможуть бачити всі повітряні об'єкти на відстані до 500 км, на всіх висотах від 0 до понад 40 км. 3D локатор 80К6Т може відстежувати до 500 цілей одночасно. При цьому, завдяки великій зоні огляду по куту місця, до 70 градусів, дозволяють виявляти тактичні і оперативно-тактичні ракети. Спеціальна система обробки сигналів дозволяє виявляти малорозмірні і крилаті ракети, які йдуть на малих висотах з огинанням рельєфу.
Цей радар може працювати з усіма зенітно-ракетними комплексами, які стоять на озброєнні Збройних Сил України. Його використання значно посилить протиповітряну складову.
Головною особливістю 80К6Т стала цифрова фазована активна решітка. Ця технологія дозволяє виявляти і супроводжувати цілі з високою роздільною здатністю. При цьому, завдяки лише одній станції виконується одночасне вимірювання положення цілі відразу за трьома координатами: дальності, азимуту і висоти, тобто створюється 3D-модель. Раніше для цього потрібно було застосувати відразу два радара.
Крім того, застосування передавача на транзисторних підсилювачах потужності, дозволяє в рази підвищити надійність радара. Навіть вихід з ладу кількох підсилюючих модулів, не призведе до повної відмови в роботі локатора.
Радар 80К6Т створений з урахуванням максимальної мобільності, в тому числі він пристосований для транспортування літаками виробництва ДП "Антонов", що входить до складу ДК «Укроборонпром». Для розгортання РЛС необхідно всього 10-15 хвилин.
Варто зазначити, що одночасно з «Зброя та Безпека-2017», в столиці США - Вашингтоні відбулася глобальна міжнародна виставка Association of the US Army (AUSA), на якій ГК «Укроборонпром» вперше представив передові розробки українського оборонно-промислового комплексу, які вже довели свою ефективність в реальних боях. Участь в цій виставці ще більше посилило позиції України як надійного і перспективного партнера на міжнародному ринку озброєння.

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна