Державний концерн «Укроборонпром» вперше представив передові розробки українського оборонно-промислового комплексу на міжнародній виставці озброєння AUSA (Association of the US Army) у Вашингтоні.
«Виставка AUSA - це один з найбільш впливових світових оборонних форумів, на якому представляють новітні зразки військової техніки та озброєнь. В цьому році ми стаємо на рівних зі світовими лідерами, тому участь Концерну в цій виставці є знаковою
подією для всієї України », - заявили в Концерні.
В рамках міжнародної виставки озброєнь AUSA-2017, директор Науково-виробничого комплексу «Іскра» Юрій Пащенко та головні конструктори проектів - Олексій Залевський та Дмитро Семенов, за участю аташе з питань оборони при Посольстві України в США, генерал-майора Володимира Гаврилова провели ділові зустрічі з представниками американських оборонних компаній і обговорили можливість співпраці з розробки нових перспективних зразків військової техніки, а також поставок високотехнологічних компонентів.

делегація КП «НВК« Іскра »Дмитро Семенов, Юрій Пащенко,
Олексій Залевський та Jim Daniels, віце-президент компанії SRC

«Реформи, які зараз проводяться в сфері ОПК України, покликані максимально швидко інтегрувати український досвід в ефективну кооперацію з американськими компаніями за сучасними міжнародними стандартами. Наші фахівці демонструють
високий професійний рівень. Вже сьогодні нам вдалося закласти основу для створення нових можливостей для обох країн», зазначив директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко.
«Головною метою участі Державного концерну «Укроборонпром» в міжнародній виставці AUSA є налагодження кооперації з американськими компаніями», - зазначив глава концерну Роман Романов. За його словами, пошук нових можливостей для кооперації з американським бізнесом, реалізація нових спільних проектів з виробництва засобів захисту, а також пошук готових високотехнологічних рішень для їх швидкої інтеграції в українські зразки озброєння є пріоритетними напрямками роботи для промисловості обох країн.
«Забезпечення безпеки України означає безпеку всієї демократії в світі. Цього можна досягти тільки завдяки співпраці зі своїми стратегічними партнерами», - підкреслив глава Концерну Роман Романов.
Нагадаємо, США є одним з найважливіших партнерів «Укроборонпрому», з яким реалізуються спільні проекти в сфері виробництва сучасного озброєння і відбувається поглиблення співпраці в сфері безпеки.

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна