Відповідно до Перспективного плану розвитку Науково-виробничого комплексу «Іскра», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», на 2018-2020 рр. передбачено придбання, введення в експлуатацію та впровадження в серійне виробництво сучасних комплексів ЗD-друку.
Головним інструментом реалізації стратегії розвитку, який використовує керівництво КП «НВК «Іскра», є комплексна підготовка інженерно-технічного персоналу підприємства.
З метою втілення програми співпраці та зміцнення партнерства ДК «Укроборонпром» з навчальними закладами та науковими установами, за підтримки міжнародного проекту «Internet of Things: Emerging Curriculum for Industry and Human Applications» програми «Еразмус+» Європейського Союзу, організована навчальна науково-технічна програма з тривимірного моделювання та друку для шестидесяти співробітників КП «НВК «Іскра».
Як зауважив директор Науково-виробничого комплексу «Іскра» Юрій Пащенко, 3D-друк часто називають «магічною» технологією, оскільки він дозволяє перетворювати отримані в CAD-системах зображення в готові вироби. У реальності процес 3D-друку вимагає також багато ручної праці, що включає попередню підготовку і подальшу обробку надрукованих деталей для досягнення їх бажаної якості.
«Вже сьогодні для конструкторів та інженерно-технічного персоналу «Іскри» розпочато інтенсивний цикл практичних занять, під час яких вони навчаться працювати з 3D-принтером і 3D-сканером та опанують сучасне програмне забезпечення для тривимірного дизайну», – зазначив Юрій Олександрович.
Нагадаємо, з вересня поточного року на базі Науково-виробничого комплексу «Іскра», розпочав роботу новий учбовий центр інформаційних технологій. Простора аудиторія для проведення занять оснащена 15 потужними комп'ютерами з новітнім програмним забезпеченням – SEARCH, CADMECH компанії INTERMEСH і AutoCAD, Inventor компанії Autodesk. На сьогоднішній день укладено договір із Запорізьким національним технічним університетом. В рамках договору студенти Кафедри інформаційних технологій електронних засобів, під керівництвом викладачів ЗНТУ і провідних фахівців КП «НВК «Іскра», отримають необхідні професійно орієнтовані знання, які згодом зможуть застосувати, працюючи на підприємстві.

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна