За підтримки керівництва Науково-виробничого комплексу «Іскра», представники Молодіжної ради підприємства взяли участь у П’ятому ювілейному фестивалі «Світ трудової молоді», який проходив наприкінці травня у Кирилівці.
Захід зібрав 130 молодих представників різних промислових підприємств, установ та організацій регіону, що були поділені на команди та боролися за першість як у творчих, так і спортивних змаганнях.
Команда Науково-виробничого комплексу «Іскра» стала учасником фестивалю вдруге. Цього року до складу команди увійшли: Чернецький Богдан (86 від.), Міщенко Володимир (86 від), Заіка Олена (86 від.), Черкун Іван (5 від), Василенко Руслан (5 від.), Ткаченко Марина (85 від), Орехова Тетяна (27 від.), Гордієнко Олександр (13 від.). Очолив команду Житник Денис (86 від).
Працівники заводу змагалися за літній кубок КВК, демонстрували свою спортивну майстерність у волейболі, настільному тенісі та дартсі, в якому здобули 1-е місце. Також, проявили свої здібності у танцювальному батл-конкурсі та вокальному конкурсі караоке. Руслан Василенко став володарем Титулу кращого танцюриста фестивалю. Крім того, знавці команди «Іскри» помірялися інтелектуальними здібностями у грі «Що? Де? Коли?». Не обійшлося й  без освітніх заходів. Учасники відвідали тренінг на тему «4D модель мотивації молоді».
 «Насичена програма дала нам можливість показати свій творчий потенціал і проявити спортивні та інтелектуальні здібності. У нас вийшло зібрати згуртовану команду, яка змогла відповідально підготуватися до всіх етапів фестивалю за короткий час і гідно представити наше підприємство на фестивалі «Світ трудової молоді», – зазначив капітан команди Денис Житник.

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна