Під час робочої поїздки до Запорізької області Президент Петро Порошенко відвідав "Науково-виробничий комплекс «Іскра» та поспілкувався з колективом підприємства. На заводі відбулася церемонія передачі сучасного радіолокаційного обладнання Збройним силам. Президент вручив сертифікати на радіолокаційні станції, які призначені для контролю повітряного простору та наведення засобів протиповітряної оборони.
Глава держави наголосив, що продукція заводу відіграє важливу роль у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України та подякував трудовому колективу за сумлінну працю і високий професіоналізм. «Ця перлина ВПК України відіграє надзвичайно важливу роль в забезпеченні обороноздатності держави», – сказав Петро Порошенко про «Науково-виробничий комплекс «Іскра».
Президент наголосив на важливості завантаження підприємства ВПК на 100% для Збройних Сил України. Він також додав, що Закон «Про національну безпеку України», який вчора був ухвалений Верховною Радою, гарантуватиме бюджетне фінансування ВПК на найближчі роки.
Президент підкреслив, що дуже важливим є той факт, що високотехнологічне військове виробництво базується на використанні  українських комплектуючих, або виготовлених у співпраці з країнами-партнерами України.
Завдяки пріоритетності у підтримці вітчизняного ВПК вдалося розробити і запустити у виробництво «наші контрбатарейні станції, які  за своїми характеристиками вищі за те, що нам пропонують на зовнішніх ринках».
«Внесок кожного з вас в обороноздатність країни не менший, ніж внесок солдата на передовій, внесок дипломата, який забезпечує світову коаліцію на підтримку України», – сказав Президент колективу підприємства.
«Ви зробили неможливе – в такі короткі терміни відновили виробництво. Там, де виробництво залишилося на окупованих територіях, ви врятували документацію, врятували досвід. Прийняли до себе в колектив конструкторів. І все зробили для того, щоб обороноздатність держави не була меншою. Ваш внесок в обороноздатність країни надзвичайно великий», – сказав Петро Порошенко та подякував колективу за самовіддану роботу.

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна