КП «НВК «Іскра» спільно з  ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт» провело для представників іноземних дипломатичних відомств демонстрацію дії радара 90К6Е.

        Представники іноземних держав та партнери вже неодноразово виявляли зацікавленість новими розробками підприємства. Радар 90К6Е, який адаптований для постачання на міжнародні ринки, справив на учасників демонстрації дуже позитивне враження. Більшість з них підтвердили зацікавленість у подальшій організації демонстрацій радара у своїх країнах з використанням імітації бойових умов. 

        Як повідомлялось раніше, 90К6Е являє собою  мобільний 3D радіолокатор кругового огляду з транзисторним передавачем, призначений для виявлення цілей, що летять на низьких, середніх і великих висотах, розроблений для використання у зенітних військах – як засіб видачі цілевказівок та як інформаційна ланка у підрозділах військово-повітряних сил та протиповітряної оборони. Також особливістю радара є висока мобільність та здатність до транспортування, за рахунок сучасних конструкторських рішень. 

        Радар може виявляти точне положення цілей на відстані до 500 км та одночасно супроводжувати більше 300 об’єктів у повітрі, що летять як на наднизьких, так і великих висотах. Радіолокаційний комплекс здатний робити 12 обертів за хвилину, що дозволяє йому видавати оновлені дані кожні 5 секунд.

 

 

 

Створено: 23 липня 2019

Контрбатарейний радар 1Л220УК, який був розроблений КП "НВК "Іскра", що входить до складу ДК "Укроборонпром", успішно завершив польовий етап державних випробувань.
Випробування, які проходили на одному з полігонів Збройних Сил України, дозволили підтвердити тактико-технічні характеристики 1Л220УК, який значно перевищує за ними контрбатарейні радари, що зараз знаходяться на озброєнні Збройних Сил України.
Контрбатарейний радар 1Л220УК призначений для розвідки позицій артилерії противника. Завдяки потужній радіолокаційній станції, яка працює у мікрохвильовому діапазоні, радар "бачить" снаряди, а потужна цифрова система "будує" траєкторії їх польотів.
Це дозволяє визначити на відстані десятків кілометрів точне місцезнаходження ворожих гармат, мінометів, реактивних систем залпового вогню, а також ракетних комплексів протиповітряної оборони та тактичних ракет.
Потужність цифрової фазованої активної решітки 1Л220УК дає можливість розмістити контбатарейний радар за декілька десятків кілометрів від позиції противника та спостерігати за полем бою у секторі до 180 градусів.
Використання контрбатарейних радарів є важливим елементом ведення сучасної війни, який дозволяє у рази підвищити ефективність ведення бойових дій та за мінімальний час знищувати ворожу артилерію.
Наразі ж, запорізьке КП "НВК "Іскра", після успішного завершення держвипробувань, готове до серійного виробництва 1Л220УК для забезпечення Збройних Сил України.


За інформацією Укроборонпром https://ukroboronprom.com.ua/uk/media/kontrbatarejnyj-radar-1l220uk-vid-iskry-uspishno-zavershyv-polovi-vyprobuvannya.html

 

Створено: 09 квітня 2019

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна