Карантин з протидії поширенню коронавірусу COVID-19 та ГРВІ, який був оголошений із середини березня на території України, вніс свої корективи не тільки у організацію виробництва підприємств, а й у діяльність підрозділів соціально–побутової сфери та закладів харчування, які закриті з 17 березня 2020 року.

На КП «НВК «Іскра» функціонує власний комбінат харчування, який за останні роки кардинально оновився – від занедбаної архаїчної їдальні до сучасного, забезпеченого всім необхідним закладу харчування з професійною командою кухарів.

Хочеться відзначити, як швидко та чітко колектив відреагував та пристосувався до нових умов праці через обмеження, пов’язані з посиленням санітарного режиму. За один день було налагоджено роботу комбінату харчування у форматі буфету, зачинені зали прийому їжі для уникнення скупчення людей. Вся їжа продається в одноразовому посуді. У приміщеннях буфетів та кухні проводиться ретельне щоденне прибирання та дезінфекція.

Цікавим є те, що запроваджені умови роботи дали поштовх до розвитку нового напряму діяльності – кухарі серйозно взялись за виготовлення кондитерських виробів власного виробництва на замовлення для працівників підприємства – тортів, тістечок, еклерів. До свята Великодня усі бажаючі мали змогу скуштувати паски виробництва комбінату харчування. Також пекарі почали випікати піцу з різними начинками, яка вже завоювала попит серед іскрівців. Ще одним напрямом стало виготовлення напівфабрикатів, зокрема пельменів та вареників з різноманітною начинкою. Важливо, що всі продукти, використані у приготуванні, якісні, свіжі та не мають шкідливих інгредієнтів.

 Як зазначила керівник комбінату харчування Чхалова Тетяна Василівна: «Ми з  колективом не зупиняємось на досягнутому. Так, є певні нюанси у роботі під час обмежувальних заходів, але ми повністю їх дотримуємось задля здоров’я наших співробітників. Що стосується розвитку комбінату харчування, то у нас є ще багато ідей як урізноманітнити свій асортимент та чим здивувати найвимогливішого споживача».

Колектив нашого підприємства висловлює свою щиру подяку керівництву та професійній команді комбінату харчування за їх плідну роботу і бажає успіхів у реалізації планів та подальшого розвитку.

Створено: 04 травня 2020

На минулому тижні на КП «НВК «Іскра» проводився завершальний етап випробувань мобільного оглядового 3D радіолокатора 90К6Е щодо здатності визначення малорозмірних цілей з малою ефективною поверхнею розсіювання.

За підсумками дводенних випробувань радар 90К6Е повністю підтвердив свої заявлені тактико-технічні характеристики по виявленню БПЛА на різних висотах та максимальній дальності. Позитивні результати цих випробувань відкривають беззаперечні перспективи для реалізації 90К6Е на експорт, зокрема для однієї із країн Близького Сходу, оскільки здатність визначення безпілотних літальних об’єктів є однією із основних вимог потенційного замовника.

Також у випробуваннях взяли участь високомобільна РЛС метрового діапазону радіохвиль МР-1 та контрбатарейний радіолокаційний комплекс 1Л220УК. Випробування цих радарів проводилось за погодженою програмою та також дали повне підтвердження заявлених характеристик по визначенню БПЛА.

У якості об’єкта визначення виступав безпілотний авіаційний комплекс Raybird 3 польотами якого керували спеціалісти компанії  «Skyeton», що являє собою безпілотний авіаційний комплекс серійного виробництва класу «малий тактичний» для різних довготривалих місій, ISTAR рішень та пошуково-рятувальних операцій. Який має наступні характеристики:

  • Час польоту – більше 24 годин
  • Максимальна висота польоту- 3000 м
  • Швидкість (мін. / крейсерська / макс.) – 80/120/160 км / год
  • Дальність в режимі прямого управління – 240 км

Дякуємо авіаційній виробничій компанії «Skyeton», за надану можливість, та спеціалістам ДП СЗТФ «ПРОГРЕС» за допомогу у організації та проведенні випробувань.

 

Створено: 28 квітня 2020

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна