На період карантину з протидії поширенню коронавірусу COVID-19 та ГРВІ, оголошеного на території України, на КП «НВК «Іскра» запроваджено низку ефективних превентивних заходів з протидії і убезпеченню персоналу.

Проводяться інформативні заходи для працівників підприємства з роз’яснення небезпеки розповсюдження коронавірусу і його профілактики, створена інструкція з профілактики захворювання на коронавірус на підприємстві. По всій території підприємства розвішені інформаційні плакати про заходи щодо запобігання розповсюдженню коронавірусу та ГРВІ.

Заборонено проведення масових заходів із залученням великої кількості працівників: зборів, семінарів, тощо. Більшість нарад проводяться дистанційно. Передбачено надавати перевагу телефонному спілкуванню або електронному листуванню.

Певна кількість співробітників, яким дозволяє це зробити специфіка роботи працюють дистанційно.

Призупинено використання залів заводської їдальні, сьогодні вона працює у режимі буфету, з дотриманням посиленого санітарного режиму.

Всі співробітники, які були у відрядженні в інших країнах на початку карантину, були успішно повернуті додому та зараз знаходяться на карантині. Симптомів захворювання у них не виявлено.

З метою запобігання розповсюдженню недуги на КП «НВК «Іскра» ретельна увага приділяється вологому прибирання службових приміщень, коридорів, душових, санвузлів з дезінфікуючими засобами, а також дотримання посиленого санітарного режиму у виробничих приміщеннях.

Медико-санітарна частина підприємства працює з максимальною пильністю та забезпечується всім необхідним для протидії коронавірусу.

Також на підприємстві екстрено запущено виготовлення медичних марлевих пов’язок для потреб працівників, та налагоджено виробництво дезінфікуючої рідини на основі етилового спирту, дистильованої води, перекису водню та гліцерину, 65 літрів якої вже розподілено між підрозділами підприємства.

 

Окремо хочеться висловити подяку ДП «Новатор», яке забезпечило на сьогоднішній день наше підприємство марлевими пов’язками у кількості 2000 штук.

 

Станом на сьогоднішній день на КП «НВК «Іскра» не зареєстровано жодного випадку підозри на коронавірус серед працівників. Підприємство працює в звичайному режимі, виконує план виробництва відповідно до оборонного замовлення.

Створено: 26 березня 2020

     В результаті глибокої модернізації приладобудівного виробництва сьогодні на КП «НВК «Іскра»  успішно функціонує сучасний цех з виготовлення електронних цифрових обчислювачів за новою технологією, аналогів якої в Україні немає.

     Виробництво серійно випускає нові зразки електронних цифрових обчислювачів, які за своїми параметрами доводять що підприємство вийшло на якісно новий технологічний рівень приладобудівного виробництва. Усі етапи створення модулів виконуються на новому високотехнологічному обладнанні, використання якого зменшує відсоток браку або продукції низької якості.

     Введення в дію технології пайки у парофазній печі на підприємстві дозволила відійти від необхідності  купівлі  цифрових модулів, які мають високу вартість у підприємств - партнерів,   прискорило процес випуску продукції, підвищило якість та зменшило собівартість. Це впровадження є дуже важливим ще й тому,  що модулі, які виготовляються за допомогою нової технології, використовуються майже у всіх типах виробів, що випускаються підприємством.

Створено: 18 лютого 2020

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна