В результаті глибокої модернізації приладобудівного виробництва сьогодні на КП «НВК «Іскра»  успішно функціонує сучасний цех з виготовлення електронних цифрових обчислювачів за новою технологією, аналогів якої в Україні немає.

     Виробництво серійно випускає нові зразки електронних цифрових обчислювачів, які за своїми параметрами доводять що підприємство вийшло на якісно новий технологічний рівень приладобудівного виробництва. Усі етапи створення модулів виконуються на новому високотехнологічному обладнанні, використання якого зменшує відсоток браку або продукції низької якості.

     Введення в дію технології пайки у парофазній печі на підприємстві дозволила відійти від необхідності  купівлі  цифрових модулів, які мають високу вартість у підприємств - партнерів,   прискорило процес випуску продукції, підвищило якість та зменшило собівартість. Це впровадження є дуже важливим ще й тому,  що модулі, які виготовляються за допомогою нової технології, використовуються майже у всіх типах виробів, що випускаються підприємством.

Створено: 18 лютого 2020

     На початку 2020 року на підприємстві КП «НВК «Іскра» завершились роботи по оснащенню та введенню в дію нової дільниці верстатів з числовим та програмним керуванням.
     На основі багаторічного досвіду експлуатації верстатів з ЧПК, виходячи з особливостей  продукції що виготовляється, вимог до якості технологи, разом з досвідченими професіоналами - співробітниками  цехів, дуже серйозно підійшли до вибору необхідного обладнання. В результаті чого була створена дільниця яка на сьогоднішній день дозволяє підприємству виготовляти необхідну кількість деталей з високою точністю, за заданими параметрами.
     Дільниця оснащена 10 високоточними  верстатами виробництва надійних та перевірених  брендів південної Кореї та Тайваню, які пройшли повний аналіз у процесі відбору, щодо забезпечення точності та параметрів виготовляємо продукції, можливості гнучкого коригування програмного забезпечення, якісного та швидкого технічного обслуговування, та наявності доступного допоміжного оснащення та інструменту. Серед цих верстатів: токарні, токарно-фрезерні, горизонтально та вертикально фрезерні. За рахунок універсальності нового обладнання у певній кількості випадків є можливість значно скоротити процес підготовки, налаштування обладнання та безпосередньо виготовлення деталей.

Створено: 20 січня 2020

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна