Під час робочої поїздки до Запоріжжя Президент Володимир Зеленський відвідав "Науково-виробничий комплекс «Іскра». Голова держави ознайомився з особливостями виробництва радіолокаційної техніки, відвідав  складальний цех та монтажну дільницю. Значний інтерес викликали сучасні розробки нової техніки конструкторів підприємства,  які мають серйозний потенціал як для потреб Міністерства оборони, так і для іноземних замовників.

«Це прекрасний завод. Він один з небагатьох на сьогодні, у якого немає жодних боргів, прибутковий завод. Вирішено сьогодні питання з нашим новим головою «Укроборонпрому» Юрієм Гусєвим збільшити державне оборонне замовлення на 2021 рік для підприємств «Укроборонпрому», – зауважив Володимир Зеленський.

Також  у рамках візиту генеральний директор концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв доповів президенту стосовно поточного стану справ,  щодо реалізації процесу трансформації концерну у галузеві холдинги,  окреслив плани та задачі що стоять перед командою на найближчий час, та звітував щодо виконання оборонного замовлення для Міністерства оборони України.

фотографії взяті з сайту president.gov.ua

Створено: 24 грудня 2020

Трудовий колектив казенного підприємства «НВК «Іскра», що входить до складу ДК «Укроборонпром», передали військовим нову радіолокаційну станцію 35Д6М, виготовлену в рамках державного замовлення 2020 року.

Сімейство радарів 35Д6 вже значний період часу використовується в Збройних Силах України та  має позитивний досвід експлуатації. РЛС 35Д6М – це сучасна радіолокаційна станція зі збільшеною дальністю дії, покращеними параметрами траєкторної обробки, розширеними функціональними можливостями за рахунок сучасних програмних рішень. Також ця РЛС може похизуватись здатністю працювати майже у будь-яких кліматичних умовах та у гірській місцевості.

Радар може додатково комплектуватись  виносними робочими місцями - це дозволяє управляти станцією у повному обсязі на відстані до 300 метрів. РЛС може також опціонально комплектуватись обладнанням для взаємодії безпосередньо із зенітно-ракетними комплексами.

«Іскра має багаторічний досвід у виготовленні та модернізації виробів типу 35Д6, 36Д6. Фахівці нашого підприємства забезпечують технічний супровід роботи РЛС протягом всього циклу експлуатації станцій, як на території України так і далеко за її межами. Це вкрай важливо для військової техніки, яка повинна цілодобово та безперервно виконувати бойове чергування та забезпечувати контроль за повітряним простором країни», - підкреслив директор КП «НВК  Іскра» Юрій Пащенко.

Продукція запорізького підприємства КП «НВК «Іскра» добре знана закордоном. Зокрема, експортний варіант радару – 36Д6М представники інозамовника цінують за його надійність та невибагливість у експлуатації. За словами Юрія Пащенка, здатність підприємства забезпечити технічний супровід, виконати роботи з модернізації та оновлення програмного забезпечення виробів, що стоять на озброєнні закордоном, дуже високо цінується іноземними партнерами при виборі партнера.

Казенне підприємство «Науково-Виробничий Комплекс «Іскра» - провідний розробник і виробник наземної радіолокаційної техніки оборонного комплексу України. Сьогодні КП «НВК «Іскра» - це конструкторське бюро і електромашинобудівний завод, об'єднані єдиною маркою «Іскра». В результаті трансформації ДК Укроборонпром» навколо КП «НВК «Іскра» буде створено галузевий холдинг «Радарні системи», до якого увійдуть 10 профільних підприємств Концерну.

Створено: 01 грудня 2020

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна