Під час робочої поїздки до Запоріжжя Президент Володимир Зеленський відвідав "Науково-виробничий комплекс «Іскра». Голова держави ознайомився з особливостями виробництва радіолокаційної техніки, відвідав складальний цех та монтажну дільницю. Значний інтерес викликали сучасні розробки нової техніки конструкторів підприємства, які мають серйозний потенціал як для потреб Міністерства оборони, так і для іноземних замовників.

«Це прекрасний завод. Він один з небагатьох на сьогодні, у якого немає жодних боргів, прибутковий завод. Вирішено сьогодні питання з нашим новим головою «Укроборонпрому» Юрієм Гусєвим збільшити державне оборонне замовлення на 2021 рік для підприємств «Укроборонпрому», – зауважив Володимир Зеленський.

Також у рамках візиту генеральний директор концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв доповів президенту стосовно поточного стану справ, щодо реалізації процесу трансформації концерну у галузеві холдинги, окреслив плани та задачі що стоять перед командою на найближчий час, та звітував щодо виконання оборонного замовлення для Міністерства оборони України.

фотографії взяті з сайту president.gov.ua

Створено: 22 січня 2021

20  січня 2021 року в межах робочого візиту КП «НВК «Іскра» відвідали Міністр оборони України Андрій  Таран, Заступник Міністра оборони України Олександр Миронюк та представники військових відомств.
У складальному цеху делегації військових було представлено новітні розробки підприємства: РЛС 80К6КС1, створену для бойового застосування у складі дивізіонів зенітно-ракетних військ протиповітряної оборони, дослідний зразок якої успішно пройшов попередні випробування та повністю готовий для проходження державних випробувань; мобільний 3D радіолокатор кругового огляду з транзисторним передавачем 90К6Е, призначений для виявлення цілей, що летять на низьких, середніх і великих висотах, та модернізовану станцію 35Д6М - яка відповідає всім вимогам сьогодення.
Міністр оборони детально ознайомився з поточним станом виробництва, зокрема, що стосується техніки, яка виготовляється для потреб Збройних Cил України, зазначив, що підприємство маючи більш ніж 60-річну історію сьогодні є сучасним, динамічно розвивається, оновлює свою матеріально-технічну базу,  та стабільно прогресує у якості виробництва та розробки новітніх зразків радіолокаційної техніки. Також міністр Андрій Таран сформулював завдання підприємству щодо подальшої співпраці з Міністерством оборони.

Створено: 22 січня 2021

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна