Повноцінний відпочинок – не менш важливий за плідну роботу. Профспілковий комітет КП «НВК «Іскра» звітував про те, що у 2018 році більше тисячі працівників отримали можливість провести літню відпустку на базах відпочинку та оздоровити дітей у таборах.

Серед санаторно-курортних закладів, що приймали іскрівців, «Славутич», «Арктика», «Орбита», «Родем» та «Жемчужина Азова», розташовані на узбережжі Азовського моря у популярному курортному місті Бердянськ. Діти співробітників заводу провели час у оздоровчих таборах «Червона гвоздика» та «Лазурна райдуга».

На оздоровлення співробітників з бюджету КП «НВК «ІСКРА» у 2018 році було витрачено 3 949 640,00 грн, з коштів профспілкового комітету – 192 951,84 грн. Керівництво заводу називає турботу про здоров`я співробітників пріоритетним напрямом діяльності. Спеціалісти, які працюють у шкідливих умовах з підвищеним рівнем навантаження, мають гарантоване право на повноцінну реабілітацію. КП «НВК «Іскра» повністю виконує взяті на себе зобов`язання, надаючи можливість персоналу відпочити на сучасних та комфортних базах.

Серед інших витрат профспілкового комітету у 2018 році – організація святкових концертів з нагоди 8 березня та Дня незалежності України. Також з метою підвищення кваліфікації співробітників на заводі були організовані безкоштовні навчальні курси української мови. Ті іскрівці, які мали бажання опанувати державну мову чи вдосконалити рівень володіння нею, мали таку можливість.

Створено: 09 листопада 2018

З 9 по 12 жовтня у Києві проходила 15 Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека 2018» та 11 Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт ХХІ».
Участь у заході взяли працівники нашого підприємства.
Виставка «Зброя та безпека» традиційно проходила у форматі двох основних розділів: зброя для цивільного населення та техніка і озброєння для армії та правоохоронних органів. В оборонній частині було представлено засоби індивідуальної екіпіровки та озброєння, техніка Сухопутних військ; екіпірування та озброєння правоохоронних органів; засоби забезпечення прикордонного контролю та військова авіація.
У виставці взяли участь делегації з 16 країн світу, зокрема з Туреччини, США, Польщі, Австрії, Пакістану.
У павільйонах та на відкритих майданчиках Міжнародного виставкового центру демонструвались зразки військової техніки, проводились конференції, переговори та інші виставкові заходи.
Цього року на виставковому стенді КП «НВК «Іскра» були представлені макети виробів МР-18 та 80К6Т.
Під час роботи виставки наша делегація провела ряд зустрічей та переговорів з керівниками українських та зарубіжних підприємств оборонно-промислового комплексу та авіакосмічної промисловості з метою розвитку взаємовигідного співробітництва.
За словами директора КП «НВК «Іскра» Юрія Пащенка, участь у виставках такого масштабу є дуже важливою та необхідною для підприємства, завдяки таким заходам ми можемо зустрітись з потенційними партнерами, обмінятись досвідом та продемонструвати свої досягнення.

Створено: 31 жовтня 2018

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна