Напередодні Дня Незалежності України керівництво КП «НВК «Іскра» за доброю традицією привітало колектив підприємства грандіозним подарунком.
21 серпня в Запорізькій обласній філармонії імені М. Глінки відбувся святковий концерт для працівників Науково-виробничого комплексу «Іскра».
На урочистому заході були присутні близько шестисот п’ятдесяти працівників.
Директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко за високі досягнення в трудовій діяльності, вагомий особистий внесок у розвиток підприємства, вручив Почесні відзнаки, грамоти та Подяки Державного концерну «Укроборонпром» та підприємства.
За довголітню та сумлінну працю звання «Почесний іскрівець» з врученням нагрудного знака та виплатою грошової нагороди було присвоєне начальнику відділення НТЦ Бортюку Леоніду Володимировичу.
В урочистому заході до визначного державного свята прийняв участь Преосвященнійший Фотій – єпископ Запорізький і Мелітопольський Запорізької єпархії Української Православної церкви Київського Патріархату. Він звернувся до присутніх з побажаннями миру, родинного затишку та міцного здоров’я!
Також участь у заході взяв військовий комісар Запорізької області полковник Трофименко Юрій Павлович, який привітав усіх зі святом та вручив подяки працівникам підприємства від Запорізького обласного комісаріату.
В свою чергу, директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко висловив подяку колективу підприємства за наполегливу та плідну працю і побажав натхнення для нових звершень на благо процвітання України!

Створено: 31 серпня 2018

Традиційно, за ініціативою Молодіжної ради та за підтримки керівництва підприємства, Науково-виробничий комплекс «Іскра» став активним учасником Всесвітнього дня донора.
26 червня понад півсотні працівників підприємства виявили свідому донорську позицію.
Усі бажаючі змогли взяти участь у «Дні донора», не відриваючись надовго від робочого процесу. Слюсар з механоскладальних робіт цеху 135 Артур Кожевніков здавав кров уже понад 20 разів і зазначив, що, як і у минулому році, більшість учасників змогли стати донорами завдяки тому, що центр забору крові був організований на території підприємства, у заводській МСЧ.
Інженер-програміст відділу 27 Григорій Косяк здав кров вдруге. «Коли бачиш у лікарнях маленьких дітей, які страждають від тяжких хвороб, то розумієш, що здача крові – той мінімум, який повинен зробити кожен. Крім того, ця процедура добре впливає на роботу всього організму. Люди, які  регулярно здають кров, легше переносять різного роду навантаження, рідше хворіють і довше зберігають працездатність».
Як зазначають медики, для донора здача крові – це проста безболісна процедура, а для пацієнта – можливість жити. Потреба в компонентах крові є завжди. Кров, яку здали іскрівці, може знадобитися в будь-яку хвилину і дітям, і дорослим.
Загалом працівники підприємства здали 13,5 літрів крові. Медики сподіваються на подальшу співпрацю, а іскрівці вже вкотре довели готовність і надалі допомагати людям.

Створено: 10 липня 2018

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна