Указом Президента України № 241/2018 за вагомі трудові здобутки, великий вклад у розвиток машинобудування, значний особистий внесок у створення конкурентоспроможної, високотехнологічної продукції та високий професіоналізм почесне звання «Заслужений машинобудівник України» присвоєне Дерезі Сергію Вікторовичу – начальнику виробничо-диспетчерського управління КП «НВК «Іскра».

Щиро вітаємо та пишаємось здобутками колеги!

Створено: 31 серпня 2018

Напередодні Дня Незалежності України керівництво КП «НВК «Іскра» за доброю традицією привітало колектив підприємства грандіозним подарунком.
21 серпня в Запорізькій обласній філармонії імені М. Глінки відбувся святковий концерт для працівників Науково-виробничого комплексу «Іскра».
На урочистому заході були присутні близько шестисот п’ятдесяти працівників.
Директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко за високі досягнення в трудовій діяльності, вагомий особистий внесок у розвиток підприємства, вручив Почесні відзнаки, грамоти та Подяки Державного концерну «Укроборонпром» та підприємства.
За довголітню та сумлінну працю звання «Почесний іскрівець» з врученням нагрудного знака та виплатою грошової нагороди було присвоєне начальнику відділення НТЦ Бортюку Леоніду Володимировичу.
В урочистому заході до визначного державного свята прийняв участь Преосвященнійший Фотій – єпископ Запорізький і Мелітопольський Запорізької єпархії Української Православної церкви Київського Патріархату. Він звернувся до присутніх з побажаннями миру, родинного затишку та міцного здоров’я!
Також участь у заході взяв військовий комісар Запорізької області полковник Трофименко Юрій Павлович, який привітав усіх зі святом та вручив подяки працівникам підприємства від Запорізького обласного комісаріату.
В свою чергу, директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко висловив подяку колективу підприємства за наполегливу та плідну працю і побажав натхнення для нових звершень на благо процвітання України!

Створено: 31 серпня 2018

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна