5 березня за ініціативи ДК «Укроборонпром» в ІА «Укрінформ» відбулась прес-конференція, у якій взяли участь директори провідних підприємств Концерну. Під час заходу з доповіддю виступив директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко. Він розповів про
зростання обсягів виробництва, модернізацію та переоснащення підприємства, а також повідомив про перспективні напрями співпраці з іноземними партнерами у галузі виготовлення засобів РЕБ.
За словами Юрія Пащенка, «за останній рік НВК «Іскра» наростив обсяг виробництва, приблизно,  в 1,7 раза. Всього за останні чотири роки обсяг постачання до Збройних сил збільшено приблизно у 5-7 разів». Такі результати стали можливими завдяки державній політиці в оборонній галузі, яка суттєво змінилась після 2014 року.
Сьогодні продукція НВК «Іскра» представлена у 50 країнах світу. На міжнародний ринок підприємство виходить з новітніми зразками озброєння – твердотільними станціями,  контрбатарейними радарами та засобами радіоелектронної боротьби. Після початку збройного конфлікту на Сході країни, до роботи на підприємстві були залучені провідні конструктори заводу «Топаз», що знаходиться на окупованій території. «Контрбатарейні радари – надзвичайно перспективно як для української армії, так і для світового ринку. Зараз якраз тривають державні випробування, повним ходом йде і підготовка виробництва для серійного випуску виробів», – розповів Юрій Пащенко.
Одним з найуспішніших прикладів міжнародної співпраці є проект НВК «Іскра» та французької компанії Thales щодо спільного виробництва засобів радіоелектронної боротьби, що за своїми тактико-технічними характеристиками перевищують багато існуючих в світі.
Юрій Пащенко окремо наголосив на тому, що спеціалісти НВК «Іскра» забезпечують повний супровід власних виробів, протягом їх життєвого циклу, що налічує десятки років експлуатації.
Постійне вдосконалення моделей та розробка нових виробів неможливі без технічного переоснащення потужностей виробничого комплексу. Наразі в експлуатацію вводяться новітні приладобудівні цехи, оновлюється металообробне виробництво.
Прес-конференція ДК «Укроборонпром» отримала широкий резонанс у ЗМІ. Висловлюємо подяку тим журналістам, які об’єктивно та незаангажовано висвітлюють стан справ у оборонно-промисловому комплексі України.

Створено: 06 березня 2019

З 17 по 22 лютого у Національному виставковому центрі м. Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) пройшла одна з найбільших міжнародних виставок з оборони IDEX-2019. Захід об’єднав виробників військової техніки та оснащення з різних країн світу, всього участь взяли близько 900 підприємств оборонної галузі, зокрема і підприємства ДК «Укроборонпром».
Виставка проходить у ОАЕ раз на два роки. Виробники демонструють новітні технології і розробки в усіх секторах сухопутної, морської та протиповітряної оборони. Метою виставки є зміцнення відносин між підприємствами, урядовими установами та представниками збройних сил різних країн світу, встановлення ділових контактів, укладання контрактів на поставку озброєння.
Під час виставки демонструвались передові розробки українських науково-виробничих комплексів, що входять до складу ДК «Укроборонпром». На виставковому стенді була представлена інформація про всі новітні розробки нашого підприємства, зокрема щодо контрбатарейного радару 1Л221E, який може використовуватись як для розвідки, так і для коригування вогню власної та дружньої артилерії. Технічні можливості цього радару дозволяють розпізнавати класи стріляючих систем (міномети, артилерія, тактичні ракети), визначати координати місць падіння мін, снарядів чи ракет, виявляти та супроводжувати цілі, у тому числі і безпілотники.
Делегація НВК «Іскра» провела зустрічі та переговори з керівниками американських, європейських оборонно-промислових підприємств та підприємств інших іноземних держав щодо подовження вже діючих контрактів та укладання нових взаємовигідних угод щодо співробітництва у галузі сумісної розробки нових РЛС та постачання комплектуючих.
«Участь у міжнародній виставці IDEX-2019 – це важлива подія для нашого підприємства. Іноземні компанії зацікавлені у спільній роботі, всього за п’ять днів заходу було проведено 18 зустрічей з потенційними партнерами. Наша продукція гідно представлена, вона конкурентоспроможна, у іноземних замовників є на неї попит. Це все дає підстави розраховувати на те, що підприємство буде забезпечено іноземними замовленнями та продукція вироблятиметься, у тому числі, на експорт», – поділився загальним враженням від виставки директор НВК «Іскра» Юрій Пащенко.

Створено: 01 березня 2019

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна