Традиційно, за ініціативою Молодіжної ради та за підтримки керівництва підприємства, Науково-виробничий комплекс «Іскра» став активним учасником Всесвітнього дня донора.
26 червня понад півсотні працівників підприємства виявили свідому донорську позицію.
Усі бажаючі змогли взяти участь у «Дні донора», не відриваючись надовго від робочого процесу. Слюсар з механоскладальних робіт цеху 135 Артур Кожевніков здавав кров уже понад 20 разів і зазначив, що, як і у минулому році, більшість учасників змогли стати донорами завдяки тому, що центр забору крові був організований на території підприємства, у заводській МСЧ.
Інженер-програміст відділу 27 Григорій Косяк здав кров вдруге. «Коли бачиш у лікарнях маленьких дітей, які страждають від тяжких хвороб, то розумієш, що здача крові – той мінімум, який повинен зробити кожен. Крім того, ця процедура добре впливає на роботу всього організму. Люди, які  регулярно здають кров, легше переносять різного роду навантаження, рідше хворіють і довше зберігають працездатність».
Як зазначають медики, для донора здача крові – це проста безболісна процедура, а для пацієнта – можливість жити. Потреба в компонентах крові є завжди. Кров, яку здали іскрівці, може знадобитися в будь-яку хвилину і дітям, і дорослим.
Загалом працівники підприємства здали 13,5 літрів крові. Медики сподіваються на подальшу співпрацю, а іскрівці вже вкотре довели готовність і надалі допомагати людям.

Створено: 10 липня 2018

Під час робочої поїздки до Запорізької області Президент Петро Порошенко відвідав "Науково-виробничий комплекс «Іскра» та поспілкувався з колективом підприємства. На заводі відбулася церемонія передачі сучасного радіолокаційного обладнання Збройним силам. Президент вручив сертифікати на радіолокаційні станції, які призначені для контролю повітряного простору та наведення засобів протиповітряної оборони.
Глава держави наголосив, що продукція заводу відіграє важливу роль у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України та подякував трудовому колективу за сумлінну працю і високий професіоналізм. «Ця перлина ВПК України відіграє надзвичайно важливу роль в забезпеченні обороноздатності держави», – сказав Петро Порошенко про «Науково-виробничий комплекс «Іскра».
Президент наголосив на важливості завантаження підприємства ВПК на 100% для Збройних Сил України. Він також додав, що Закон «Про національну безпеку України», який вчора був ухвалений Верховною Радою, гарантуватиме бюджетне фінансування ВПК на найближчі роки.
Президент підкреслив, що дуже важливим є той факт, що високотехнологічне військове виробництво базується на використанні  українських комплектуючих, або виготовлених у співпраці з країнами-партнерами України.
Завдяки пріоритетності у підтримці вітчизняного ВПК вдалося розробити і запустити у виробництво «наші контрбатарейні станції, які  за своїми характеристиками вищі за те, що нам пропонують на зовнішніх ринках».
«Внесок кожного з вас в обороноздатність країни не менший, ніж внесок солдата на передовій, внесок дипломата, який забезпечує світову коаліцію на підтримку України», – сказав Президент колективу підприємства.
«Ви зробили неможливе – в такі короткі терміни відновили виробництво. Там, де виробництво залишилося на окупованих територіях, ви врятували документацію, врятували досвід. Прийняли до себе в колектив конструкторів. І все зробили для того, щоб обороноздатність держави не була меншою. Ваш внесок в обороноздатність країни надзвичайно великий», – сказав Петро Порошенко та подякував колективу за самовіддану роботу.

Створено: 25 червня 2018

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна