За підтримки керівництва Науково-виробничого комплексу «Іскра», представники Молодіжної ради підприємства взяли участь у П’ятому ювілейному фестивалі «Світ трудової молоді», який проходив наприкінці травня у Кирилівці.
Захід зібрав 130 молодих представників різних промислових підприємств, установ та організацій регіону, що були поділені на команди та боролися за першість як у творчих, так і спортивних змаганнях.
Команда Науково-виробничого комплексу «Іскра» стала учасником фестивалю вдруге. Цього року до складу команди увійшли: Чернецький Богдан (86 від.), Міщенко Володимир (86 від), Заіка Олена (86 від.), Черкун Іван (5 від), Василенко Руслан (5 від.), Ткаченко Марина (85 від), Орехова Тетяна (27 від.), Гордієнко Олександр (13 від.). Очолив команду Житник Денис (86 від).
Працівники заводу змагалися за літній кубок КВК, демонстрували свою спортивну майстерність у волейболі, настільному тенісі та дартсі, в якому здобули 1-е місце. Також, проявили свої здібності у танцювальному батл-конкурсі та вокальному конкурсі караоке. Руслан Василенко став володарем Титулу кращого танцюриста фестивалю. Крім того, знавці команди «Іскри» помірялися інтелектуальними здібностями у грі «Що? Де? Коли?». Не обійшлося й  без освітніх заходів. Учасники відвідали тренінг на тему «4D модель мотивації молоді».
 «Насичена програма дала нам можливість показати свій творчий потенціал і проявити спортивні та інтелектуальні здібності. У нас вийшло зібрати згуртовану команду, яка змогла відповідально підготуватися до всіх етапів фестивалю за короткий час і гідно представити наше підприємство на фестивалі «Світ трудової молоді», – зазначив капітан команди Денис Житник.

Створено: 20 червня 2018

За перший квартал 2018 року чистий результат від фінансово-господарської діяльності КП «НВК «Іскра» склав 520 тис. грн, що на  258 тис. грн перевищило запланований обсяг прибутку.
Таких результатів досягнуто завдяки ініціативам підприємства,  спрямованим на збільшення виробленої та реалізованої продукції. Лише за перший квартал 2018 року реалізовано три радіолокаційні станції (у тому числі одна пройшла ремонт та модернізацію). В порівнянні з аналогічним періодом  минулого року обсяг реалізованої продукції зріс у три рази. Також підприємством стабільно нарощуються обсяги розробок нової техніки як за власні кошти, так і за кошти сторонніх замовників.
Валова рентабельність у розмірі понад 17 % (при плановому показнику 14,9 %)  свідчить про те, що упродовж аналізованого періоду ефективність діяльності знаходилася на досить високому рівні, навіть за тієї умови що значну частину – 99 % загального обсягу реалізації, підприємство виконувало за державним замовленням.
Внаслідок успішної діяльності підприємство у першому кварталі цього року перерахувало на користь держави, виплати до бюджетів  усіх рівнів, понад 79 млн грн.
Середня заробітна плата у першому кварталі 2018 року досягла 12 572 грн на місяць. Слід зазначити, що з 1 квітня відбувся ще один етап збільшення тарифів та посадових окладів працівників на 10 %. З 1 червня заплановано наступне підвищення на 10 % основної частини заробітної плати. Фінансовим планом на друге півріччя передбачено рівень середньої заробітної плати 15 060 грн.
Дії керівництва КП «НВК «Іскра» спрямовані на розвиток виробництва за рахунок амортизаційних відрахувань та інвестування частини прибутку на оновлення виробничого потенціалу, у тому числі в новітні технології. Так, відповідно до погодженої стратегії розвитку, у фінансовому плані на цей рік передбачено більш ніж 86 млн грн на  розвиток та оновлення основних засобів виробництва – це приблизно досягає рівня вкладень в оновлення основних фондів за попередні три роки разом. У першому кварталі вже інвестовано в розвиток підприємства 12 млн 265 тис. грн.
На ряду з цим на підприємстві ведеться активна робота з ремонту приміщень, модернізації обладнання.

Створено: 20 червня 2018

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна