В обласних центрах України проходять ярмарки вакансій. У квітні в Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» відбувся XII форум «Ярмарок вакансій ХАІ 2018».
З кожним роком цей захід набирає все більших і більших обертів, знаходячи нових прихильників. Учасниками цьогорічного ярмарку стали понад 3 тисячі студентів, а також 80 компаній і підприємств, у тому числі активісти КП «НВК «Іскра» – інженер відділу кадрів Раїса Яценюк і інженер-конструктор ХТО НТЦ Михайло Романенко.
Також представники Науково-виробничого комплексу «Іскра» побували на ярмарку вакансій у Запорізькому національному технічному університеті. Захід відвідали делегати від 14 підприємств і студенти «Машинки» всіх спеціальностей. Багато студентів проходили на «Іскрі» виробничу практику і планують надалі працевлаштуватися на нашому підприємстві.
Завдяки ярмаркам вакансій перспективна молодь має можливість більш детально ознайомитися з умовами праці та кадровими вимогами роботодавців, знайти роботу за покликанням і зробити перші кроки до заповітної мети.

Створено: 14 травня 2018

28-30 березня на підприємстві був проведений наглядовий аудит Системи менеджменту якості КП «НВК «Іскра» на відповідність до вимог міжнародного стандарту ISO 9001 з переходом на нову версію 2015.
Це був остаточний наглядовий аудит у трирічному сертифікаційному циклі (з 2016 по 2018 рік). Аудит проводили представники компанії ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» (м. Київ), з якою наше підприємство співпрацює у сфері сертифікаційних послуг вже більше 12 років.
В рамках перевірки були організовані зустрічі аудиторів з керівниками підрозділів і уповноваженими з якості цехів і відділів.
Під час заходу було проведено оцінку документів системи менеджменту якості, які використовують підрозділи у своїй роботі, вивчені цілі в області якості, оціночні показники робочих процесів і  дії з постійного їх поліпшення.
Аудиторами зазначена чітка відповідність усіх видів діяльності підприємства до прийнятих «Цілей в області якості», «Контексту», «Політики в області якості» і загальної стратегії розвитку підприємства.
У висновку провідний аудитор Руадзе С. А. визнав проходження аудиту успішним. При цьому він вказав, що у своєму звіті для ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» рекомендуватиме продовжити термін дії сертифіката відповідності, виданого КП «НВК «Іскра».
«На підприємстві працює професійна команда, з якою приємно співпрацювати. Підприємство має досить високий виробничий і технічний потенціал, обладнання і технології, що в цілому сприяє його подальшому розвитку», – зазначив провідний аудитор компанії ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» Сергій Руадзе, і висловив подяку усім учасникам перевірки за відкритість та доброзичливість.  
Аудитори також відзначили відповідальність і прагнення вищого керівництва в підтримці і подальшому розвитку Системи менеджменту якості, високий професіоналізм та компетентність персоналу. Перехід на нову версію стандарту ISO 9001:2015, безумовно, дозволить підприємству підняти систему менеджменту якості на наступний, більш високий рівень розвитку. Рекомендації зовнішніх аудиторів щодо подальшого приведення СМК до вимог нової версії стандарту ISO 9001 обов'язково будуть враховуватися під час підготовки до чергового сертифікаційного циклу у квітні 2019 року.

Створено: 27 квітня 2018

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна