Кабінет Міністрів України надав казенному підприємству «Науково-виробничий комплекс  «Іскра» повноваження на право експорту товарів військового призначення власного виробництва згідно до затверджених позицій терміном до 1 жовтня 2024 року. Відповідна постанова Кабінету міністрів була затверджена на засіданні уряду.
КП «НВК «Іскра» - провідне підприємство на ринку радіолокації України, яке широко відомо по всьому світу, як перевірений та надійний партнер, що має великий досвід, та високий професіоналізм у розробці та виготовленні сучасної радіолокаційної техніки.  Продукція, що виготовляється підприємством має серйозний експортний потенціал, та здатна конкурувати зі світовими виробниками на ринку радарної техніки.

 

Створено: 22 січня 2021

20  січня 2021 року в межах робочого візиту КП «НВК «Іскра» відвідали Міністр оборони України Андрій  Таран, Заступник Міністра оборони України Олександр Миронюк та представники військових відомств.
У складальному цеху делегації військових було представлено новітні розробки підприємства: РЛС 80К6КС1, створену для бойового застосування у складі дивізіонів зенітно-ракетних військ протиповітряної оборони, дослідний зразок якої успішно пройшов попередні випробування та повністю готовий для проходження державних випробувань; мобільний 3D радіолокатор кругового огляду з транзисторним передавачем 90К6Е, призначений для виявлення цілей, що летять на низьких, середніх і великих висотах, та модернізовану станцію 35Д6М - яка відповідає всім вимогам сьогодення.
Міністр оборони детально ознайомився з поточним станом виробництва, зокрема, що стосується техніки, яка виготовляється для потреб Збройних Cил України, зазначив, що підприємство маючи більш ніж 60-річну історію сьогодні є сучасним, динамічно розвивається, оновлює свою матеріально-технічну базу,  та стабільно прогресує у якості виробництва та розробки новітніх зразків радіолокаційної техніки. Також міністр Андрій Таран сформулював завдання підприємству щодо подальшої співпраці з Міністерством оборони.

Створено: 22 січня 2021

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна