Напередодні щорічної епідемії грипу за ініціативою керівництва НВК «Іскра» головним лікарем заводської медсанчастини Іриною Коваленко в найкоротші терміни була організована вакцинація від грипу співробітників підприємства. За словами Ірини Володимирівни, у цьому році придбали високоякісну французьку вакцину, якою змогли забезпечити всіх заводчан, які виявили бажання зробити щеплення. На сьогоднішній день співробітники заводської медсанчастини провели процедуру вакцинації понад дев’ятистам працівникам заводу. Як відзначають самі медпрацівники – така масштабна акція з захисту іскрівців від вірусного захворювання проходить вперше.
«Я рада, що велика кількість наших заводчан розуміє важливість вакцинації і відповідально ставиться до свого здоров'я. Більш того – це говорить про повагу до колег. Адже всі ми бачимо як стрімко розвивається підприємство, і в цей період важлива і необхідна висока працездатність кожного з нас. Не час хворіти!» – підкреслила головлікар Ірина Коваленко.

Створено: 06 грудня 2017

  

Відповідно до Перспективного плану розвитку Науково-виробничого комплексу «Іскра», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», на 2018-2020 рр. передбачено придбання, введення в експлуатацію та впровадження в серійне виробництво сучасних комплексів ЗD-друку.
Головним інструментом реалізації стратегії розвитку, який використовує керівництво КП «НВК «Іскра», є комплексна підготовка інженерно-технічного персоналу підприємства.
З метою втілення програми співпраці та зміцнення партнерства ДК «Укроборонпром» з навчальними закладами та науковими установами, за підтримки міжнародного проекту «Internet of Things: Emerging Curriculum for Industry and Human Applications» програми «Еразмус+» Європейського Союзу, організована навчальна науково-технічна програма з тривимірного моделювання та друку для шестидесяти співробітників КП «НВК «Іскра».
Як зауважив директор Науково-виробничого комплексу «Іскра» Юрій Пащенко, 3D-друк часто називають «магічною» технологією, оскільки він дозволяє перетворювати отримані в CAD-системах зображення в готові вироби. У реальності процес 3D-друку вимагає також багато ручної праці, що включає попередню підготовку і подальшу обробку надрукованих деталей для досягнення їх бажаної якості.
«Вже сьогодні для конструкторів та інженерно-технічного персоналу «Іскри» розпочато інтенсивний цикл практичних занять, під час яких вони навчаться працювати з 3D-принтером і 3D-сканером та опанують сучасне програмне забезпечення для тривимірного дизайну», – зазначив Юрій Олександрович.
Нагадаємо, з вересня поточного року на базі Науково-виробничого комплексу «Іскра», розпочав роботу новий учбовий центр інформаційних технологій. Простора аудиторія для проведення занять оснащена 15 потужними комп'ютерами з новітнім програмним забезпеченням – SEARCH, CADMECH компанії INTERMEСH і AutoCAD, Inventor компанії Autodesk. На сьогоднішній день укладено договір із Запорізьким національним технічним університетом. В рамках договору студенти Кафедри інформаційних технологій електронних засобів, під керівництвом викладачів ЗНТУ і провідних фахівців КП «НВК «Іскра», отримають необхідні професійно орієнтовані знання, які згодом зможуть застосувати, працюючи на підприємстві.

Створено: 14 листопада 2017

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна