Державний концерн «Укроборонпром» вперше представив передові розробки українського оборонно-промислового комплексу на міжнародній виставці озброєння AUSA (Association of the US Army) у Вашингтоні.
«Виставка AUSA - це один з найбільш впливових світових оборонних форумів, на якому представляють новітні зразки військової техніки та озброєнь. В цьому році ми стаємо на рівних зі світовими лідерами, тому участь Концерну в цій виставці є знаковою
подією для всієї України », - заявили в Концерні.
В рамках міжнародної виставки озброєнь AUSA-2017, директор Науково-виробничого комплексу «Іскра» Юрій Пащенко та головні конструктори проектів - Олексій Залевський та Дмитро Семенов, за участю аташе з питань оборони при Посольстві України в США, генерал-майора Володимира Гаврилова провели ділові зустрічі з представниками американських оборонних компаній і обговорили можливість співпраці з розробки нових перспективних зразків військової техніки, а також поставок високотехнологічних компонентів.

делегація КП «НВК« Іскра »Дмитро Семенов, Юрій Пащенко,
Олексій Залевський та Jim Daniels, віце-президент компанії SRC

«Реформи, які зараз проводяться в сфері ОПК України, покликані максимально швидко інтегрувати український досвід в ефективну кооперацію з американськими компаніями за сучасними міжнародними стандартами. Наші фахівці демонструють
високий професійний рівень. Вже сьогодні нам вдалося закласти основу для створення нових можливостей для обох країн», зазначив директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко.
«Головною метою участі Державного концерну «Укроборонпром» в міжнародній виставці AUSA є налагодження кооперації з американськими компаніями», - зазначив глава концерну Роман Романов. За його словами, пошук нових можливостей для кооперації з американським бізнесом, реалізація нових спільних проектів з виробництва засобів захисту, а також пошук готових високотехнологічних рішень для їх швидкої інтеграції в українські зразки озброєння є пріоритетними напрямками роботи для промисловості обох країн.
«Забезпечення безпеки України означає безпеку всієї демократії в світі. Цього можна досягти тільки завдяки співпраці зі своїми стратегічними партнерами», - підкреслив глава Концерну Роман Романов.
Нагадаємо, США є одним з найважливіших партнерів «Укроборонпрому», з яким реалізуються спільні проекти в сфері виробництва сучасного озброєння і відбувається поглиблення співпраці в сфері безпеки.

Створено: 30 жовтня 2017

На міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2017» в Києві, ДК «Укроборонпром» продемонстрував передові досягнення оборонно-промислового комплексу України, а також значно поглибив взаємовигідне військово-технічне співробітництво з міжнародними партнерами. В цілому, «Укроборонпром» представив на виставці понад 150 зразків озброєння і військової техніки, з яких кілька десятків - вперше в Україні.
3D локатор 80К6Т - передова розробка Науково-виробничого комплексу «Іскра», яка призначена для видачі цілевказівки засобів ППО. Новинка вперше демонструється на виставці «Зброя та Безпека-2017».
Завдяки цьому радару захисники України зможуть бачити всі повітряні об'єкти на відстані до 500 км, на всіх висотах від 0 до понад 40 км. 3D локатор 80К6Т може відстежувати до 500 цілей одночасно. При цьому, завдяки великій зоні огляду по куту місця, до 70 градусів, дозволяють виявляти тактичні і оперативно-тактичні ракети. Спеціальна система обробки сигналів дозволяє виявляти малорозмірні і крилаті ракети, які йдуть на малих висотах з огинанням рельєфу.
Цей радар може працювати з усіма зенітно-ракетними комплексами, які стоять на озброєнні Збройних Сил України. Його використання значно посилить протиповітряну складову.
Головною особливістю 80К6Т стала цифрова фазована активна решітка. Ця технологія дозволяє виявляти і супроводжувати цілі з високою роздільною здатністю. При цьому, завдяки лише одній станції виконується одночасне вимірювання положення цілі відразу за трьома координатами: дальності, азимуту і висоти, тобто створюється 3D-модель. Раніше для цього потрібно було застосувати відразу два радара.
Крім того, застосування передавача на транзисторних підсилювачах потужності, дозволяє в рази підвищити надійність радара. Навіть вихід з ладу кількох підсилюючих модулів, не призведе до повної відмови в роботі локатора.
Радар 80К6Т створений з урахуванням максимальної мобільності, в тому числі він пристосований для транспортування літаками виробництва ДП "Антонов", що входить до складу ДК «Укроборонпром». Для розгортання РЛС необхідно всього 10-15 хвилин.
Варто зазначити, що одночасно з «Зброя та Безпека-2017», в столиці США - Вашингтоні відбулася глобальна міжнародна виставка Association of the US Army (AUSA), на якій ГК «Укроборонпром» вперше представив передові розробки українського оборонно-промислового комплексу, які вже довели свою ефективність в реальних боях. Участь в цій виставці ще більше посилило позиції України як надійного і перспективного партнера на міжнародному ринку озброєння.

Створено: 30 жовтня 2017

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна