З метою розвитку і реалізації потенціалу молоді КП «НВК «Іскра», створення умов для самореалізації її виробничого потенціалу, підвищення ролі і особистої відповідальності молоді всіх спеціальностей та професій, на підприємстві розпочато формування кадрового резерву керівних посад.
Наказом директора КП «НВК «Іскра» від 18 вересня затверджена номенклатура керівних посад для формування молодіжного кадрового резерву підприємства на 2017-2020 рр.:

- заступники директора підприємства;
- директори  департаментів;
- начальники управлінь;
- головний інженер;
- заступники головного інженера;
- начальники цехів;
- заступники начальників цехів;
- начальники відділів;
- заступники начальників відділів;
- начальники бюро;
- начальники дільниць;
- старші майстри;
- майстри дільниць;
- начальники секторів.

До кадрового резерву зараховуються кандидати, які поєднують у собі високу компетентність, ініціативність і творчий підхід до виконання службових обов’язків.
До резерву на посаду рекомендуються спеціалісти, які самовдосконалюються у вибраній професії, сумлінно і творчо відносяться до виконання виробничих завдань, дотримуються норм поведінки і правил внутрішнього трудового розпорядку, розуміючи, що вони є частиною колективу підприємства.
Директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко підкреслив: «Формування кадрового резерву, підготовка професійної команди керівників та висококваліфікованих спеціалістів – необхідний процес для досягнення стратегічних цілей підприємства».
Нагадаємо, за ініціативою керівництва з початку 2017 року для робітників КП «НВК «Іскра» на регулярній основі організовуються спеціалізовані курси та тренінги. Також найближчим часом розпочинає роботу Школа з вивчення іноземних мов. Для працівників підприємства навчання безкоштовне.

Створено: 04 жовтня 2017

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна