Керівництво КП «НВК «Іскра» напередодні Дня Незалежності України привітало колектив заводу грандіозним подарунком.
22 серпня в Палаці культури «ДСС» відбувся святковий концерт для працівників Науково-виробничого комплексу «Іскра» за участю провідних артистів обласної філармонії. На урочистому заході були присутні майже тисяча працівників.
Директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко вручив Почесні грамоти та грошові нагороди працівникам підприємства та співробітникам – учасникам АТО.
За особисті трудові досягнення в професійній діяльності, вагомий внесок у розвиток вітчизняної оборонної промисловості, Почесними грамотами та Подяками Генерального директора ДК «Укроборонпром» Романа Романова, Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької міської ради, Шевченківської райдержадміністрації були нагороджені більш ніж півсотні працівників підприємства.
В урочистому заході до визначного державного свята – Дня Незалежності України прийняв участь Преосвященнійший Фотій – єпископ Запорізький і Мелітопольський Запорізької єпархії Української Православної церкви Київського Патріархату. Він звернувся до присутніх з побажаннями миру, родинного затишку та міцного здоров’я!
В свою чергу, директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко подякував колективу підприємства за наполегливу та плідну працю і побажав натхнення для нових звершень на благо процвітаючої України!

Створено: 30 серпня 2017

Планомірне підвищення заробітної плати зацікавлює до роботи на КП «НВК «Іскра» нових молодих співробітників. З початку 2017 року до колективу заводу, який об'єднує більш як 3000 працівників, приєдналися 180 співробітників, 68 з яких – молодь до 35 років. Середній вік працівників підприємства істотно знижується. У 2016 році він становив 55 років, в поточному році – 47 років.
Поліпшення якості умов праці та підвищення престижу роботи на заводі – головні пріоритети розвитку КП «НВК «Іскра». На підприємстві діє система персональних окладів. Так, наприклад, оклади провідних розробників проекту (інженерів-конструкторів, інженерів-програмістів), не включаючи премій та надбавок, можуть бути встановлені до 25 тисяч гривень на місяць.
Всі зміни на підприємстві впроваджуються з метою залучення молодих висококваліфікованих кадрів, а також заохочення провідних професіоналів підприємства, що мають відповідний науковий і технічний досвід роботи. Робота всіх фахівців спрямована на виконання дослідно-конструкторських розробок зі створення сучасної конкурентоспроможної військової техніки.
Відповідно до даних статистики підприємства, середня заробітна плата в червні 2017 року склала 11376,76 гривень (для порівняння, середня заробітна плата за 2016 рік - 9878,18 грн.). Тобто, збільшення заробітної плати за 1 півріччя поточного року склало 15 %. Згідно Фінансового плану підприємства на 2017 рік, в грудні заплановано чергове підвищення заробітної плати на 10%.

Створено: 09 серпня 2017

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна