КП «НВК «Іскра» створює дослідний зразок радіолокаційної станції нового покоління 80К6Т, яка працює на твердотільних модулях. Підприємство ініціювало дослідно-конструкторські роботи за власний рахунок.
80К6Т відповідає всім світовим стандартам. Зокрема, станція обладнана транзисторним передавачем і має можливість транспортування американським військово-транспортним літаком С-130 Hercules. Саме ці вимоги зазначені практично у всіх міжнародних тендерах на закупівлю РЛС, тому при конструюванні РЛС 80К6Т вони були визначальними.
Станція забезпечує автоматичне виявлення і визначення трьох координат, «прив'язку» сигналів державного впізнання та супровід виявлених цілей на малих, середніх і великих висотах. Вона видає інформацію про виявлені цілі на командні пункти і сполучені системи.
«Коли ми розробляли РЛС 80К6Т, врахували всі недоліки попередніх моделей і досвід кращих світових зразків. Новітня станція має високі експлуатаційні та тактико-технічні характеристики. Вона максимально адаптована до використання в польових умовах. Зокрема, її можна оперативно налагодити і відремонтувати безпосередньо в полі», - зазначили розробники НВК «Іскра».
«Іскра» успішно виконує всі договірні зобов'язання перед Міністерством Оборони України. За період з 2014 по 2017 року КП «НВК «Іскра» виготовило і здало в експлуатацію 32 одиниці військової техніки, яка затребувана не тільки в Україні, а й у країнах ближнього і далекого зарубіжжя. Експорту приділяється велика увага, оскільки він є джерелом високого рівня прибутковості, що дозволяє інвестувати в розвиток виробництва.

Створено: 09 серпня 2017
КП НВК

ДП Завод «Генератор» є стратегічним партнером КП «НВК «Іскра» - постачальником найважливіших складових частин - імпульсних підсилювальних клістронів (UA КИУ - 7). Свого часу, в рамках програми ДК «Укроборонпром» з імпортозаміщення, ДП Завод «Генератор» в найкоротший строк освоїв виробництво виробу. Але виробничі потужності Заводу не давали можливості забезпечити якісні та кількісні показники.
ДК «Укроборонпром» спільно з керівництвом КП «НВК «Іскра» прийняли рішення про надання технічної допомоги ДП Завод «Генератор». Зокрема, мова йде про постачання установки лазерного зварювання (виробництва Італія), багатокоштовної стендової апаратури, а також про проектування і виготовлення складного оснащення.
Нове обладнання вирішить проблему якості продукції і дасть можливість наростити виробничі потужності ДП Завод «Генератор». Це, в свою чергу, дозволить якісно і кількісно задовольнити потребу основного замовника, КП «НВК «Іскра», в необхідних приладах.

Створено: 27 липня 2017

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна