Поліпшення якості умов праці співробітників КП «НВК «Іскра» - першочергове завдання, яке ставить перед собою керівництво заводу - команда досвідчених та ефективних менеджерів.
Позитивні зміни, які щодня відбуваються на території всього підприємства, помітні кожному працівнику. Директор заводу Юрій Пащенко залучив до роботи нових, молодих, некорумпованих, професійних співробітників. Один з представників сучасного менеджменту підприємства - радник директора з питань капітального будівництва Ігор Копіл. За кілька місяців роботи йому вдалося кардинально змінити систему взаємин з підрядними організаціями, зробивши її прозорою і адаптованою до потреб заводу. В першу чергу, ремонтно-будівельні роботи заплановані в цеху 45. Зараз проводяться проектно-вишукувальні роботи (геологія, геодезія, технічне обстеження несучих і огороджувальних конструкцій, видача проектної документації щодо посилення конструкцій будівлі та високоміцної підлоги, заміна скління). Розробку проекту завершать до 31 грудня цього року. За проміжними проектними рішеннями в серпні проведуть тендер на заміну світлових ліхтарів.
Варто зазначити, що отримавши підтримку адміністрації, керівники структурних підрозділів активно беруть участь в ремонтних роботах (цеха 21, 32, 33, 34, 36, 44, 53, 84, відділ 19). Так керівництво і працівники ремонтно-енергетичного цеху провели освітлення периметру підприємства з заміною ламп застарілої конструкції на світлодіодні, що дозволяє економити значну кількість електроенергії. Крім того, своїми силами відремонтовані санвузли, стелі та двері на ділянці сантехмонтаж, пофарбовано обладнання. У найближчих планах заміна старих вікон на металопластикові, а також перекриття 400 квадратних метрів покрівлі.
Наступного тижня в корпусах 2 і 48 заплановано початок робіт по встановленню металопластикових вікон. В даний час на території підприємства ведуться роботи по ремонту дорожнього покриття, ремонту покрівлі із заміною світлових ліхтарів в корпусі 6 (цех 30), розпочато підготовчі роботи по ремонту стельових плит перекриття і швів в корпусі 3 (цех 45). У серпні поточного року розпочнеться ремонт покрівлі та парапетів корпусу 4 цеху 51 з частковою заміною аварійного скління і ремонтом вимощення. У цьому ж місяці планується проведення двох тендерів: один - на ремонт фасаду з заміною аварійного скління і ремонту вимощення в корпусі 89 і другий на заміну скління в корпусах 50 і 5.
Одне з пріоритетних завдань на цей рік - ремонт заводської їдальні. Роботи проводять 8 відділ, 53 і 21 цех. Термін здачі в експлуатацію першого поверху - середина серпня. Подальші роботи по розширенню і ремонту приміщень їдальні будуть проводитися в наступні періоди. На ряду з цим, завершується робота по установці кондиціонерів в адміністративних і виробничих приміщеннях. Заявки структурних підрозділів виконані на 100%.
За рішенням керівництва підприємства в цьому році придбано 190 кондиціонерів на суму понад мільйон гривень. Це в 4 рази більше в порівнянні з минулим роком.
Готуючись до осінньо-зимового періоду в пріоритеті роботи, спрямовані на поліпшення санітарно-гігієнічних умов для працівників підприємства. Крім того, планується виготовлення нового теплоукриття в цехах 30, 32, 33, 35, 38 і 45, а також ремонт дванадцяти існуючих із заміною поліетиленової плівки на полікарбонат.
Професійний менеджмент, ініціативність працівників, готовність до реформ створює не тільки сприятливий клімат в колективі, а й залучає нових співробітників і партнерів. Це, в свою чергу, підвищує престиж підприємства на внутрішньому і міжнародному ринках оборонної промисловості.

Створено: 24 липня 2017

Вперше, за ініціативи директора КП «НВК« Іскра» Юрія Пащенко, для співробітників КП «НВК «Іскра» організовано низку тренінгів для особистісного та професійного розвитку. Перша навчальна зустріч «Самоорганізація і самомотивація як основа персонального успіху» відбулася 24 червня. У ній взяли участь 15 працівників заводу. Досвідчені викладачі тренінгового агентства, в формі ділових-ігор, навчали учасників правильній постановці цілей та грамотній розстановці пріоритетів при плануванні особистої і професійної діяльності. Особливий інтерес у іскрівців викликали основи Time-менеджменту і Smarter-технологія.
За словами Сергія Бута, майстра дільниці 43 цеху, подібні тренінги необхідні для постійного вдосконалення і підвищення кваліфікації працівників підприємства, адже від рівня особистісного та професійного розвитку кожного працівника залежить стан усього колективу. Вікторія Ревенко, інженер-технолог 36 цеху, зазначила: «Участь в подібних семінарах стимулює до самоосвіти. Інформаційні матеріали, які надали в наше користування викладачі тренінгового агентства, будуть дуже корисні, і ми обов'язково поділимося ними з колегами».
Учасники тренінгу запевнили, що нові навички та знання, які вони отримали завдяки керівництву та Профкому КП «НВК« Іскра», вони будуть використовувати в щоденній роботі для розвитку і процвітання підприємства.

Створено: 26 червня 2017

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна