Планомірне підвищення заробітної плати зацікавлює до роботи на КП «НВК «Іскра» нових молодих співробітників. З початку 2017 року до колективу заводу, який об'єднує більш як 3000 працівників, приєдналися 180 співробітників, 68 з яких – молодь до 35 років. Середній вік працівників підприємства істотно знижується. У 2016 році він становив 55 років, в поточному році – 47 років.
Поліпшення якості умов праці та підвищення престижу роботи на заводі – головні пріоритети розвитку КП «НВК «Іскра». На підприємстві діє система персональних окладів. Так, наприклад, оклади провідних розробників проекту (інженерів-конструкторів, інженерів-програмістів), не включаючи премій та надбавок, можуть бути встановлені до 25 тисяч гривень на місяць.
Всі зміни на підприємстві впроваджуються з метою залучення молодих висококваліфікованих кадрів, а також заохочення провідних професіоналів підприємства, що мають відповідний науковий і технічний досвід роботи. Робота всіх фахівців спрямована на виконання дослідно-конструкторських розробок зі створення сучасної конкурентоспроможної військової техніки.
Відповідно до даних статистики підприємства, середня заробітна плата в червні 2017 року склала 11376,76 гривень (для порівняння, середня заробітна плата за 2016 рік - 9878,18 грн.). Тобто, збільшення заробітної плати за 1 півріччя поточного року склало 15 %. Згідно Фінансового плану підприємства на 2017 рік, в грудні заплановано чергове підвищення заробітної плати на 10%.

Створено: 09 серпня 2017

КП «НВК «Іскра» створює дослідний зразок радіолокаційної станції нового покоління 80К6Т, яка працює на твердотільних модулях. Підприємство ініціювало дослідно-конструкторські роботи за власний рахунок.
80К6Т відповідає всім світовим стандартам. Зокрема, станція обладнана транзисторним передавачем і має можливість транспортування американським військово-транспортним літаком С-130 Hercules. Саме ці вимоги зазначені практично у всіх міжнародних тендерах на закупівлю РЛС, тому при конструюванні РЛС 80К6Т вони були визначальними.
Станція забезпечує автоматичне виявлення і визначення трьох координат, «прив'язку» сигналів державного впізнання та супровід виявлених цілей на малих, середніх і великих висотах. Вона видає інформацію про виявлені цілі на командні пункти і сполучені системи.
«Коли ми розробляли РЛС 80К6Т, врахували всі недоліки попередніх моделей і досвід кращих світових зразків. Новітня станція має високі експлуатаційні та тактико-технічні характеристики. Вона максимально адаптована до використання в польових умовах. Зокрема, її можна оперативно налагодити і відремонтувати безпосередньо в полі», - зазначили розробники НВК «Іскра».
«Іскра» успішно виконує всі договірні зобов'язання перед Міністерством Оборони України. За період з 2014 по 2017 року КП «НВК «Іскра» виготовило і здало в експлуатацію 32 одиниці військової техніки, яка затребувана не тільки в Україні, а й у країнах ближнього і далекого зарубіжжя. Експорту приділяється велика увага, оскільки він є джерелом високого рівня прибутковості, що дозволяє інвестувати в розвиток виробництва.

Створено: 09 серпня 2017

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна