Науково-виробничий комплекс «Іскра» став активним учасником Всесвітнього дня донора.
22 червня понад 60 працівників підприємства взяли участь в акції «День донора». Активну донорську позицію виявили працівники НТЦ, відділів 8, 11, 12, 23, 27, 86 і цехів 21, 30, 34, 35, 45. Серед учасників - Почесний донор України, монтажник санітарно-технічних систем цеху 34 Павло Григорович Мінзак. За його словами, велика частина учасників змогли стати донорами завдяки тому, що центр забору крові був організований на території підприємства, в заводській МСЧ. Працівники могли взяти участь в акції «День донора» не відриваючись надовго від робочого процесу.
Як зазначають медики, для донора здача крові це проста безболісна процедура, а для пацієнта - можливість жити. Потреба в компонентах крові є завжди. Кров, яку здали іскрівці, може знадобитися в будь-яку хвилину і дітям, і дорослим.
В цілому працівники підприємства здали 14 літрів крові. Медики сподіваються на подальшу співпрацю, а іскрівці, в свою чергу, довели готовність і надалі допомагати людям.

Створено: 26 червня 2017

Представники Молодіжної ради КП «НВК« Іскра» взяли участь в щорічних змаганнях з туризму серед студентської молоді і трудових колективів підприємств м. Запоріжжя та обласних центрів України. Змагання проходили на туристичній базі «Меридіан» ВАТ «Мотор-Січ» з 16 по 18 червня. КП «НВК «Іскра» представила команда у складі 4 осіб: 3 працівника 86 відділу - Богдан Чернецький, Кирило Лось, Павло Гуричев та Марина Ткаченко з 85 відділу. Завдяки підтримці керівництва заводу та Профкому КП «НВК «Іскра» учасники представили підприємство на високому рівні. На сьогоднішній день розвитку молодіжного руху на підприємстві приділяється велика увага. Керівництво заохочує участь у спортивних, творчих та інтелектуальних проектах, а це, в свою чергу, надихає молодих працівників заводу на нові ініціативи.

Створено: 23 червня 2017

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна