Вперше, за ініціативи директора КП «НВК« Іскра» Юрія Пащенко, для співробітників КП «НВК «Іскра» організовано низку тренінгів для особистісного та професійного розвитку. Перша навчальна зустріч «Самоорганізація і самомотивація як основа персонального успіху» відбулася 24 червня. У ній взяли участь 15 працівників заводу. Досвідчені викладачі тренінгового агентства, в формі ділових-ігор, навчали учасників правильній постановці цілей та грамотній розстановці пріоритетів при плануванні особистої і професійної діяльності. Особливий інтерес у іскрівців викликали основи Time-менеджменту і Smarter-технологія.
За словами Сергія Бута, майстра дільниці 43 цеху, подібні тренінги необхідні для постійного вдосконалення і підвищення кваліфікації працівників підприємства, адже від рівня особистісного та професійного розвитку кожного працівника залежить стан усього колективу. Вікторія Ревенко, інженер-технолог 36 цеху, зазначила: «Участь в подібних семінарах стимулює до самоосвіти. Інформаційні матеріали, які надали в наше користування викладачі тренінгового агентства, будуть дуже корисні, і ми обов'язково поділимося ними з колегами».
Учасники тренінгу запевнили, що нові навички та знання, які вони отримали завдяки керівництву та Профкому КП «НВК« Іскра», вони будуть використовувати в щоденній роботі для розвитку і процвітання підприємства.

Створено: 26 червня 2017

Науково-виробничий комплекс «Іскра» став активним учасником Всесвітнього дня донора.
22 червня понад 60 працівників підприємства взяли участь в акції «День донора». Активну донорську позицію виявили працівники НТЦ, відділів 8, 11, 12, 23, 27, 86 і цехів 21, 30, 34, 35, 45. Серед учасників - Почесний донор України, монтажник санітарно-технічних систем цеху 34 Павло Григорович Мінзак. За його словами, велика частина учасників змогли стати донорами завдяки тому, що центр забору крові був організований на території підприємства, в заводській МСЧ. Працівники могли взяти участь в акції «День донора» не відриваючись надовго від робочого процесу.
Як зазначають медики, для донора здача крові це проста безболісна процедура, а для пацієнта - можливість жити. Потреба в компонентах крові є завжди. Кров, яку здали іскрівці, може знадобитися в будь-яку хвилину і дітям, і дорослим.
В цілому працівники підприємства здали 14 літрів крові. Медики сподіваються на подальшу співпрацю, а іскрівці, в свою чергу, довели готовність і надалі допомагати людям.

Створено: 26 червня 2017

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна