В рамках виконання замовлення Міністерства оборони України, відбулася передача Збройним силам України сучасної радіолокаційної станції 79К6, розробки і виробництва КП «Науково-виробничого комплексу« ІСКРА ». РЛС 79К6 є трикоординатної радіолокаційною станцією кругового огляду, призначеної для роботи в умовах наявності перешкод природного та навмисного типу. РЛС побудована на базі цифрової фазированной решітки і має 12 незалежних прийомних променів, що забезпечують виявлення повітряних об'єктів в угломестной секторі до 55 градусів. Однією з ключових особливостей даної РЛС є висока середня потужність випромінюваного сигналу - 6 кВт, що досягається за рахунок застосування сучасного многолучевого клістронного передавача. Таке значення більш ніж в три рази перевершує значення середньої потужності сучасної транзисторної РЛС. При цьому завдяки більш високому ККД, витрачається та ж потужність. А висока стабільність передавальної системи в поєднанні з високою частотою повторення зондувальних імпульсів дозволяють ефективно гасити пасивні перешкоди і виявляти цілі з малими радіальними швидкостями. Сучасна високоефективна РЛС 79К6 розроблена для використання як частина зенітних ракетних військ з видачі даних про мету на ЗРК, а також як інформаційне ланка з військово-повітряними цілями і підрозділами ППО щодо забезпечення безпеки польотів. Як зазначив директор КП «НВК« ІСКРА »Юрій Пащенко, підприємство виконує замовлення Міністерства оборони України згідно з графіком, в установлені терміни.

Створено: 29 травня 2017

Сьогодні перший заступник голови Запорізької ОДА Дмитро Давтян з робочим візитом відвідав КП «НВК «ІСКРА».Перебуваючи на підприємстві, посадовець ознайомився з роботою Науково-виробничого комплексу, зокрема побував у складально-монтажному цеху №45.
Дмитро Давтян виявив зацікавленність продукцією та роботою колективу КП "НВК "ІСКРА" та обговорив з директором Юрієм Пащенком розробку перспективних зразків військової техніки.- Завдяки таким підприємствам, як КП «НВК «ІСКРА» розумієш, наскільки потужний наш регіон і унікальна вся країна. Враховуючи ситуацію на Сході країни, наше головне завдання – не лише зберегти подібні підприємства, а й зробити усе можливе, аби вони розвивалися і виходили на нові ринки, – зазначив Дмитро Давтян.

Створено: 29 травня 2017

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна