Впровадження новітніх технологій в Науково-виробничому комплексі «Іскра»

Відповідно до Перспективного плану розвитку Науково-виробничого комплексу «Іскра», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», на 2018-2020 рр. передбачено придбання, введення в експлуатацію та впровадження в серійне виробництво сучасних комплексів ЗD-друку.
Головним інструментом реалізації стратегії розвитку, який використовує керівництво КП «НВК «Іскра», є комплексна підготовка інженерно-технічного персоналу підприємства.
З метою втілення програми співпраці та зміцнення партнерства ДК «Укроборонпром» з навчальними закладами та науковими установами, за підтримки міжнародного проекту «Internet of Things: Emerging Curriculum for Industry and Human Applications» програми «Еразмус+» Європейського Союзу, організована навчальна науково-технічна програма з тривимірного моделювання та друку для шестидесяти співробітників КП «НВК «Іскра».
Як зауважив директор Науково-виробничого комплексу «Іскра» Юрій Пащенко, 3D-друк часто називають «магічною» технологією, оскільки він дозволяє перетворювати отримані в CAD-системах зображення в готові вироби. У реальності процес 3D-друку вимагає також багато ручної праці, що включає попередню підготовку і подальшу обробку надрукованих деталей для досягнення їх бажаної якості.
«Вже сьогодні для конструкторів та інженерно-технічного персоналу «Іскри» розпочато інтенсивний цикл практичних занять, під час яких вони навчаться працювати з 3D-принтером і 3D-сканером та опанують сучасне програмне забезпечення для тривимірного дизайну», – зазначив Юрій Олександрович.
Нагадаємо, з вересня поточного року на базі Науково-виробничого комплексу «Іскра», розпочав роботу новий учбовий центр інформаційних технологій. Простора аудиторія для проведення занять оснащена 15 потужними комп'ютерами з новітнім програмним забезпеченням – SEARCH, CADMECH компанії INTERMEСH і AutoCAD, Inventor компанії Autodesk. На сьогоднішній день укладено договір із Запорізьким національним технічним університетом. В рамках договору студенти Кафедри інформаційних технологій електронних засобів, під керівництвом викладачів ЗНТУ і провідних фахівців КП «НВК «Іскра», отримають необхідні професійно орієнтовані знання, які згодом зможуть застосувати, працюючи на підприємстві.

 
Мобільний 3D радіолокатор – новітня унікальна розробка конструкторів Науково-виробничого комплексу «Іскра» 
«Укроборонпром» вперше демонструє українську техніку і ділиться досвідом гібридної війни на виставці AUSА-2017 США

Державний концерн «Укроборонпром» вперше представив передові розробки українського оборонно-промислового комплексу на міжнародній виставці озброєння AUSA (Association of the US Army) у Вашингтоні.
«Виставка AUSA - це один з найбільш впливових світових оборонних форумів, на якому представляють новітні зразки військової техніки та озброєнь. В цьому році ми стаємо на рівних зі світовими лідерами, тому участь Концерну в цій виставці є знаковою
подією для всієї України », - заявили в Концерні.
В рамках міжнародної виставки озброєнь AUSA-2017, директор Науково-виробничого комплексу «Іскра» Юрій Пащенко та головні конструктори проектів - Олексій Залевський та Дмитро Семенов, за участю аташе з питань оборони при Посольстві України в США, генерал-майора Володимира Гаврилова провели ділові зустрічі з представниками американських оборонних компаній і обговорили можливість співпраці з розробки нових перспективних зразків військової техніки, а також поставок високотехнологічних компонентів.

делегація КП «НВК« Іскра »Дмитро Семенов, Юрій Пащенко,
Олексій Залевський та Jim Daniels, віце-президент компанії SRC

«Реформи, які зараз проводяться в сфері ОПК України, покликані максимально швидко інтегрувати український досвід в ефективну кооперацію з американськими компаніями за сучасними міжнародними стандартами. Наші фахівці демонструють
високий професійний рівень. Вже сьогодні нам вдалося закласти основу для створення нових можливостей для обох країн», зазначив директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко.
«Головною метою участі Державного концерну «Укроборонпром» в міжнародній виставці AUSA є налагодження кооперації з американськими компаніями», - зазначив глава концерну Роман Романов. За його словами, пошук нових можливостей для кооперації з американським бізнесом, реалізація нових спільних проектів з виробництва засобів захисту, а також пошук готових високотехнологічних рішень для їх швидкої інтеграції в українські зразки озброєння є пріоритетними напрямками роботи для промисловості обох країн.
«Забезпечення безпеки України означає безпеку всієї демократії в світі. Цього можна досягти тільки завдяки співпраці зі своїми стратегічними партнерами», - підкреслив глава Концерну Роман Романов.
Нагадаємо, США є одним з найважливіших партнерів «Укроборонпрому», з яким реалізуються спільні проекти в сфері виробництва сучасного озброєння і відбувається поглиблення співпраці в сфері безпеки.

 
3D-радар 80К6Т від «Іскри» - прем'єра на виставці «Зброя та Безпека-2017»

На міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2017» в Києві, ДК «Укроборонпром» продемонстрував передові досягнення оборонно-промислового комплексу України, а також значно поглибив взаємовигідне військово-технічне співробітництво з міжнародними партнерами. В цілому, «Укроборонпром» представив на виставці понад 150 зразків озброєння і військової техніки, з яких кілька десятків - вперше в Україні.
3D локатор 80К6Т - передова розробка Науково-виробничого комплексу «Іскра», яка призначена для видачі цілевказівки засобів ППО. Новинка вперше демонструється на виставці «Зброя та Безпека-2017».
Завдяки цьому радару захисники України зможуть бачити всі повітряні об'єкти на відстані до 500 км, на всіх висотах від 0 до понад 40 км. 3D локатор 80К6Т може відстежувати до 500 цілей одночасно. При цьому, завдяки великій зоні огляду по куту місця, до 70 градусів, дозволяють виявляти тактичні і оперативно-тактичні ракети. Спеціальна система обробки сигналів дозволяє виявляти малорозмірні і крилаті ракети, які йдуть на малих висотах з огинанням рельєфу.
Цей радар може працювати з усіма зенітно-ракетними комплексами, які стоять на озброєнні Збройних Сил України. Його використання значно посилить протиповітряну складову.
Головною особливістю 80К6Т стала цифрова фазована активна решітка. Ця технологія дозволяє виявляти і супроводжувати цілі з високою роздільною здатністю. При цьому, завдяки лише одній станції виконується одночасне вимірювання положення цілі відразу за трьома координатами: дальності, азимуту і висоти, тобто створюється 3D-модель. Раніше для цього потрібно було застосувати відразу два радара.
Крім того, застосування передавача на транзисторних підсилювачах потужності, дозволяє в рази підвищити надійність радара. Навіть вихід з ладу кількох підсилюючих модулів, не призведе до повної відмови в роботі локатора.
Радар 80К6Т створений з урахуванням максимальної мобільності, в тому числі він пристосований для транспортування літаками виробництва ДП "Антонов", що входить до складу ДК «Укроборонпром». Для розгортання РЛС необхідно всього 10-15 хвилин.
Варто зазначити, що одночасно з «Зброя та Безпека-2017», в столиці США - Вашингтоні відбулася глобальна міжнародна виставка Association of the US Army (AUSA), на якій ГК «Укроборонпром» вперше представив передові розробки українського оборонно-промислового комплексу, які вже довели свою ефективність в реальних боях. Участь в цій виставці ще більше посилило позиції України як надійного і перспективного партнера на міжнародному ринку озброєння.

 

 
МОЛОДІЖНИЙ КАДРОВИЙ РЕЗЕРВ КП «НВК «Іскра». Процес формування нової команди розпочато

З метою розвитку і реалізації потенціалу молоді КП «НВК «Іскра», створення умов для самореалізації її виробничого потенціалу, підвищення ролі і особистої відповідальності молоді всіх спеціальностей та професій, на підприємстві розпочато формування кадрового резерву керівних посад.
Наказом директора КП «НВК «Іскра» від 18 вересня затверджена номенклатура керівних посад для формування молодіжного кадрового резерву підприємства на 2017-2020 рр.:

- заступники директора підприємства;
- директори  департаментів;
- начальники управлінь;
- головний інженер;
- заступники головного інженера;
- начальники цехів;
- заступники начальників цехів;
- начальники відділів;
- заступники начальників відділів;
- начальники бюро;
- начальники дільниць;
- старші майстри;
- майстри дільниць;
- начальники секторів.


До кадрового резерву зараховуються кандидати, які поєднують у собі високу компетентність, ініціативність і творчий підхід до виконання службових обов’язків.
До резерву на посаду рекомендуються спеціалісти, які самовдосконалюються у вибраній професії, сумлінно і творчо відносяться до виконання виробничих завдань, дотримуються норм поведінки і правил внутрішнього трудового розпорядку, розуміючи, що вони є частиною колективу підприємства.
Директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко підкреслив: «Формування кадрового резерву, підготовка професійної команди керівників та висококваліфікованих спеціалістів – необхідний процес для досягнення стратегічних цілей підприємства».
Нагадаємо, за ініціативою керівництва з початку 2017 року для робітників КП «НВК «Іскра» на регулярній основі організовуються спеціалізовані курси та тренінги. Також найближчим часом розпочинає роботу Школа з вивчення іноземних мов. Для працівників підприємства навчання безкоштовне.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 8
©2010-2017 КП"НВК "ІСКРА". Тел/Факс +38 (061) 271-22-11. E-mail: iskra@iskra.zp.ua