День донора


Традиційно, за ініціативою Молодіжної ради та за підтримки керівництва підприємства, Науково-виробничий комплекс «Іскра» став активним учасником Всесвітнього дня донора.
26 червня понад півсотні працівників підприємства виявили свідому донорську позицію.
Усі бажаючі змогли взяти участь у «Дні донора», не відриваючись надовго від робочого процесу. Слюсар з механоскладальних робіт цеху 135 Артур Кожевніков здавав кров уже понад 20 разів і зазначив, що, як і у минулому році, більшість учасників змогли стати донорами завдяки тому, що центр забору крові був організований на території підприємства, у заводській МСЧ.
Інженер-програміст відділу 27 Григорій Косяк здав кров вдруге. «Коли бачиш у лікарнях маленьких дітей, які страждають від тяжких хвороб, то розумієш, що здача крові – той мінімум, який повинен зробити кожен. Крім того, ця процедура добре впливає на роботу всього організму. Люди, які  регулярно здають кров, легше переносять різного роду навантаження, рідше хворіють і довше зберігають працездатність».
Як зазначають медики, для донора здача крові – це проста безболісна процедура, а для пацієнта – можливість жити. Потреба в компонентах крові є завжди. Кров, яку здали іскрівці, може знадобитися в будь-яку хвилину і дітям, і дорослим.
Загалом працівники підприємства здали 13,5 літрів крові. Медики сподіваються на подальшу співпрацю, а іскрівці вже вкотре довели готовність і надалі допомагати людям.

 
Науково - виробничий комплекс «Іскра» відвідав Президент Петро Порошенко

Під час робочої поїздки до Запорізької області Президент Петро Порошенко відвідав "Науково-виробничий комплекс «Іскра» та поспілкувався з колективом підприємства. На заводі відбулася церемонія передачі сучасного радіолокаційного обладнання Збройним силам. Президент вручив сертифікати на радіолокаційні станції, які призначені для контролю повітряного простору та наведення засобів протиповітряної оборони.
Глава держави наголосив, що продукція заводу відіграє важливу роль у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України та подякував трудовому колективу за сумлінну працю і високий професіоналізм. «Ця перлина ВПК України відіграє надзвичайно важливу роль в забезпеченні обороноздатності держави», – сказав Петро Порошенко про «Науково-виробничий комплекс «Іскра».
Президент наголосив на важливості завантаження підприємства ВПК на 100% для Збройних Сил України. Він також додав, що Закон «Про національну безпеку України», який вчора був ухвалений Верховною Радою, гарантуватиме бюджетне фінансування ВПК на найближчі роки.
Президент підкреслив, що дуже важливим є той факт, що високотехнологічне військове виробництво базується на використанні  українських комплектуючих, або виготовлених у співпраці з країнами-партнерами України.
Завдяки пріоритетності у підтримці вітчизняного ВПК вдалося розробити і запустити у виробництво «наші контрбатарейні станції, які  за своїми характеристиками вищі за те, що нам пропонують на зовнішніх ринках».
«Внесок кожного з вас в обороноздатність країни не менший, ніж внесок солдата на передовій, внесок дипломата, який забезпечує світову коаліцію на підтримку України», – сказав Президент колективу підприємства.
«Ви зробили неможливе – в такі короткі терміни відновили виробництво. Там, де виробництво залишилося на окупованих територіях, ви врятували документацію, врятували досвід. Прийняли до себе в колектив конструкторів. І все зробили для того, щоб обороноздатність держави не була меншою. Ваш внесок в обороноздатність країни надзвичайно великий», – сказав Петро Порошенко та подякував колективу за самовіддану роботу.

 
Фестиваль «Світ трудової молоді - 2018»


За підтримки керівництва Науково-виробничого комплексу «Іскра», представники Молодіжної ради підприємства взяли участь у П’ятому ювілейному фестивалі «Світ трудової молоді», який проходив наприкінці травня у Кирилівці.
Захід зібрав 130 молодих представників різних промислових підприємств, установ та організацій регіону, що були поділені на команди та боролися за першість як у творчих, так і спортивних змаганнях.
Команда Науково-виробничого комплексу «Іскра» стала учасником фестивалю вдруге. Цього року до складу команди увійшли: Чернецький Богдан (86 від.), Міщенко Володимир (86 від), Заіка Олена (86 від.), Черкун Іван (5 від), Василенко Руслан (5 від.), Ткаченко Марина (85 від), Орехова Тетяна (27 від.), Гордієнко Олександр (13 від.). Очолив команду Житник Денис (86 від).
Працівники заводу змагалися за літній кубок КВК, демонстрували свою спортивну майстерність у волейболі, настільному тенісі та дартсі, в якому здобули 1-е місце. Також, проявили свої здібності у танцювальному батл-конкурсі та вокальному конкурсі караоке. Руслан Василенко став володарем Титулу кращого танцюриста фестивалю. Крім того, знавці команди «Іскри» помірялися інтелектуальними здібностями у грі «Що? Де? Коли?». Не обійшлося й  без освітніх заходів. Учасники відвідали тренінг на тему «4D модель мотивації молоді».
 «Насичена програма дала нам можливість показати свій творчий потенціал і проявити спортивні та інтелектуальні здібності. У нас вийшло зібрати згуртовану команду, яка змогла відповідально підготуватися до всіх етапів фестивалю за короткий час і гідно представити наше підприємство на фестивалі «Світ трудової молоді», – зазначив капітан команди Денис Житник.

 
«Іскра» в два рази перевищила запланований обсяг прибутку


За перший квартал 2018 року чистий результат від фінансово-господарської діяльності КП «НВК «Іскра» склав 520 тис. грн, що на  258 тис. грн перевищило запланований обсяг прибутку.
Таких результатів досягнуто завдяки ініціативам підприємства,  спрямованим на збільшення виробленої та реалізованої продукції. Лише за перший квартал 2018 року реалізовано три радіолокаційні станції (у тому числі одна пройшла ремонт та модернізацію). В порівнянні з аналогічним періодом  минулого року обсяг реалізованої продукції зріс у три рази. Також підприємством стабільно нарощуються обсяги розробок нової техніки як за власні кошти, так і за кошти сторонніх замовників.
Валова рентабельність у розмірі понад 17 % (при плановому показнику 14,9 %)  свідчить про те, що упродовж аналізованого періоду ефективність діяльності знаходилася на досить високому рівні, навіть за тієї умови що значну частину – 99 % загального обсягу реалізації, підприємство виконувало за державним замовленням.
Внаслідок успішної діяльності підприємство у першому кварталі цього року перерахувало на користь держави, виплати до бюджетів  усіх рівнів, понад 79 млн грн.
Середня заробітна плата у першому кварталі 2018 року досягла 12 572 грн на місяць. Слід зазначити, що з 1 квітня відбувся ще один етап збільшення тарифів та посадових окладів працівників на 10 %. З 1 червня заплановано наступне підвищення на 10 % основної частини заробітної плати. Фінансовим планом на друге півріччя передбачено рівень середньої заробітної плати 15 060 грн.
Дії керівництва КП «НВК «Іскра» спрямовані на розвиток виробництва за рахунок амортизаційних відрахувань та інвестування частини прибутку на оновлення виробничого потенціалу, у тому числі в новітні технології. Так, відповідно до погодженої стратегії розвитку, у фінансовому плані на цей рік передбачено більш ніж 86 млн грн на  розвиток та оновлення основних засобів виробництва – це приблизно досягає рівня вкладень в оновлення основних фондів за попередні три роки разом. У першому кварталі вже інвестовано в розвиток підприємства 12 млн 265 тис. грн.
На ряду з цим на підприємстві ведеться активна робота з ремонту приміщень, модернізації обладнання.

 
ІСКРА ЗАПРОШУЄ! ЯРМАРКИ ВАКАНСІЙ 2018: ЖИВИ ТА ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ!


В обласних центрах України проходять ярмарки вакансій. У квітні в Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» відбувся XII форум «Ярмарок вакансій ХАІ 2018».
З кожним роком цей захід набирає все більших і більших обертів, знаходячи нових прихильників. Учасниками цьогорічного ярмарку стали понад 3 тисячі студентів, а також 80 компаній і підприємств, у тому числі активісти КП «НВК «Іскра» – інженер відділу кадрів Раїса Яценюк і інженер-конструктор ХТО НТЦ Михайло Романенко.
Також представники Науково-виробничого комплексу «Іскра» побували на ярмарку вакансій у Запорізькому національному технічному університеті. Захід відвідали делегати від 14 підприємств і студенти «Машинки» всіх спеціальностей. Багато студентів проходили на «Іскрі» виробничу практику і планують надалі працевлаштуватися на нашому підприємстві.
Завдяки ярмаркам вакансій перспективна молодь має можливість більш детально ознайомитися з умовами праці та кадровими вимогами роботодавців, знайти роботу за покликанням і зробити перші кроки до заповітної мети.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 11
©2010-2017 КП"НВК "ІСКРА". Тел/Факс +38 (061) 271-22-11. E-mail: iskra@iskra.zp.ua