Школа изучения английского языка

 
Завершений перший етап масштабного оновлення заводської їдальні

6 вересня нова команда кухарів Комбінату харчування КП «НВК «Іскра» прийняла перших відвідувачів.
Ремонтні роботи проводилися протягом трьох місяців і, в основному, виконувалися силами працівників відділу капітального будівництва під керівництвом радника директора Ігора Копіла, а також цехів 53, 21, 33, 43. Колосальну роботу виконали працівники ремонтно-енергетичного цеху під керівництвом Олександра Бута: провели заміну сантехнічного обладнання, ремонт вентиляційних систем, замінили освітлення у всіх приміщеннях, провели реконструкцію спеціалізованої кухонної техніки. Крім цього, придбані нові меблі, посуд та кухонний інвентар. Сучасний обідній зал розрахований на 66 осіб.
На сьогоднішній день, триває ремонт підсобних приміщень. Заплановано ремонт другого поверху.
«Меню багате і оригінальне. Середня вартість повноцінного обіду – 35 гривень. Страви готуються на очищеній воді, тільки з натуральних продуктів і з дотриманням усіх технологій», – підкреслила директор Комбінату харчування Валентина Козльонок. «Все, що нам вдалося зробити і все, що ще заплановано, стало можливим завдяки всебічній підтримці керівництва підприємства».
«Щодня розвивається соціальна сфера заводу і підвищується якість умов праці» – відзначають співробітники КП «НВК «Іскра».
За словами Голови Молодіжної ради, інженера-конструктора відділу 86 Михайла Романенка, бажаючих обідати в заводській їдальні стане тепер набагато більше. «За кілька днів роботи нової їдальні я почув безліч позитивних відгуків. Дійсно, обідній зал чистий і світлий. Більшість працівників прийшли до думки про те, що подібних місць для прийому їжі на території заводу повинно стати більше, так як черга збирається досить велика», – озвучив думку колег Михайло.
«Білі столи, безліч квітів, привітний персонал і аромат свіжої випічки створюють атмосферу затишку і комфорту», – поділилася своїми враженнями від нової їдальні інженер 65 відділу Оксана Полякова.
«Порадувало різноманітне меню і демократична цінова політика. Тепер немає сенсу брати з собою обід з дому», – зазначив водій цеху 54 Валерій Харін.
Крім всієї роботи, яка вже проведена, керівництво підприємства розробляє програму по максимально можливій компенсації вартості харчування працівникам заводу.

 
ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГІВ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

За ініціативою директора КП «НВК «Іскра» Юрія Пащенка, для працівників Науково-виробничого комплексу «Іскра» організовані тренінги для особистого та професійного розвитку.
На сьогоднішній день навчання пройшли 3 групи – більше 40 працівників підприємства. Також, в рамках створення та підготовки кадрового резерву керівного складу Науково-виробничого комплексу «Іскра», започатковані спеціальні навчальні програми – технічні та мовні.
За словами директора КП «НВК «Іскра» Юрія Пащенка, – заводу потрібні нові кадри – розумні, амбітні, з сучасним мисленням та прогресивними ідеями. Навчанню та професійному зростанню молодого покоління приділяється особлива увага, – запевнив Юрій Олександрович.

 
День Незалежності України – головне свято нашої країни!

Керівництво КП «НВК «Іскра» напередодні Дня Незалежності України привітало колектив заводу грандіозним подарунком.
22 серпня в Палаці культури «ДСС» відбувся святковий концерт для працівників Науково-виробничого комплексу «Іскра» за участю провідних артистів обласної філармонії. На урочистому заході були присутні майже тисяча працівників.
Директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко вручив Почесні грамоти та грошові нагороди працівникам підприємства та співробітникам – учасникам АТО.
За особисті трудові досягнення в професійній діяльності, вагомий внесок у розвиток вітчизняної оборонної промисловості, Почесними грамотами та Подяками Генерального директора ДК «Укроборонпром» Романа Романова, Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької міської ради, Шевченківської райдержадміністрації були нагороджені більш ніж півсотні працівників підприємства.
В урочистому заході до визначного державного свята – Дня Незалежності України прийняв участь Преосвященнійший Фотій – єпископ Запорізький і Мелітопольський Запорізької єпархії Української Православної церкви Київського Патріархату. Він звернувся до присутніх з побажаннями миру, родинного затишку та міцного здоров’я!
В свою чергу, директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко подякував колективу підприємства за наполегливу та плідну працю і побажав натхнення для нових звершень на благо процвітаючої України!

 
Науково-виробничий комплекс «Іскра» створює умови для підвищення престижу роботи висококваліфікованих фахівців.

Планомірне підвищення заробітної плати зацікавлює до роботи на КП «НВК «Іскра» нових молодих співробітників. З початку 2017 року до колективу заводу, який об'єднує більш як 3000 працівників, приєдналися 180 співробітників, 68 з яких – молодь до 35 років. Середній вік працівників підприємства істотно знижується. У 2016 році він становив 55 років, в поточному році – 47 років.
Поліпшення якості умов праці та підвищення престижу роботи на заводі – головні пріоритети розвитку КП «НВК «Іскра». На підприємстві діє система персональних окладів. Так, наприклад, оклади провідних розробників проекту (інженерів-конструкторів, інженерів-програмістів), не включаючи премій та надбавок, можуть бути встановлені до 25 тисяч гривень на місяць.
Всі зміни на підприємстві впроваджуються з метою залучення молодих висококваліфікованих кадрів, а також заохочення провідних професіоналів підприємства, що мають відповідний науковий і технічний досвід роботи. Робота всіх фахівців спрямована на виконання дослідно-конструкторських розробок зі створення сучасної конкурентоспроможної військової техніки.
Відповідно до даних статистики підприємства, середня заробітна плата в червні 2017 року склала 11376,76 гривень (для порівняння, середня заробітна плата за 2016 рік - 9878,18 грн.). Тобто, збільшення заробітної плати за 1 півріччя поточного року склало 15 %. Згідно Фінансового плану підприємства на 2017 рік, в грудні заплановано чергове підвищення заробітної плати на 10%.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 8
©2010-2017 КП"НВК "ІСКРА". Тел/Факс +38 (061) 271-22-11. E-mail: iskra@iskra.zp.ua