За ініціативи працівників Науково-виробничого комплексу «Іскра» та за підтримки керівництва підприємства та профспілки, з початку квітня розпочала роботу навчальна двомісячна програма «Ділова українська мова. Практичні заняття та тренінги». Для всіх робітників заводу, які виявили бажання підвищити рівень володіння рідною мовою, заняття проводяться на безоплатній основі.

В основу навчального курсу висококваліфікованими спеціалістами, які проводять заняття на базі заводу, закладена  насичена та цікава програма: розгляд вимог до складання текстів документів, правильного оформлення інформаційних, розпорядчих, організаційних та обліково-фінансових документів, документування зовнішньоекономічної та господарсько-договірної діяльності та інше. Крім того, значна увага буде приділена правилам ділового етикету та основам культури мовлення.  

Як зазначив директор НВК «Іскра» Юрій Пащенко, розумні ініціативи робітників підприємства, які сприятимуть їх професійному зростанню, завжди будуть підтримані та максимально реалізовані керівництвом заводу.

Створено: 18 квітня 2018

Днями завершив роботу другий етап курсу корпоративного вивчення англійської мови для співробітників Науково-виробничого комплексу «Іскра». Близько 100 працівників протягом декількох місяців мали можливість підвищити свій рівень знання іноземної мови.
Нагадаємо, в жовтні минулого року вперше стартував зовсім новий для підприємства проект – «Школа англійської мови», ініційований керівництвом НВК «Іскра». Навчальна програма спрямована на підвищення кваліфікації співробітників підприємства. Пройти курс навчання можуть усі працівники НВК «Іскра» без обмежень за віком і фахом. На проходження першого тестування заявки подали понад 300 іскрівців. Перший курс корпоративного вивчення англійської мови був завершений 27 грудня, другий – 16 квітня.
На сьогоднішній день вже близько 200 учнів «Школи англійської мови» отримали сертифікати про проходження курсу мовної підготовки.
Проведення тренінгів і курсів для співробітників підприємства планується і надалі.

Створено: 17 квітня 2018

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна