За перший квартал 2018 року чистий результат від фінансово-господарської діяльності КП «НВК «Іскра» склав 520 тис. грн, що на  258 тис. грн перевищило запланований обсяг прибутку.
Таких результатів досягнуто завдяки ініціативам підприємства,  спрямованим на збільшення виробленої та реалізованої продукції. Лише за перший квартал 2018 року реалізовано три радіолокаційні станції (у тому числі одна пройшла ремонт та модернізацію). В порівнянні з аналогічним періодом  минулого року обсяг реалізованої продукції зріс у три рази. Також підприємством стабільно нарощуються обсяги розробок нової техніки як за власні кошти, так і за кошти сторонніх замовників.
Валова рентабельність у розмірі понад 17 % (при плановому показнику 14,9 %)  свідчить про те, що упродовж аналізованого періоду ефективність діяльності знаходилася на досить високому рівні, навіть за тієї умови що значну частину – 99 % загального обсягу реалізації, підприємство виконувало за державним замовленням.
Внаслідок успішної діяльності підприємство у першому кварталі цього року перерахувало на користь держави, виплати до бюджетів  усіх рівнів, понад 79 млн грн.
Середня заробітна плата у першому кварталі 2018 року досягла 12 572 грн на місяць. Слід зазначити, що з 1 квітня відбувся ще один етап збільшення тарифів та посадових окладів працівників на 10 %. З 1 червня заплановано наступне підвищення на 10 % основної частини заробітної плати. Фінансовим планом на друге півріччя передбачено рівень середньої заробітної плати 15 060 грн.
Дії керівництва КП «НВК «Іскра» спрямовані на розвиток виробництва за рахунок амортизаційних відрахувань та інвестування частини прибутку на оновлення виробничого потенціалу, у тому числі в новітні технології. Так, відповідно до погодженої стратегії розвитку, у фінансовому плані на цей рік передбачено більш ніж 86 млн грн на  розвиток та оновлення основних засобів виробництва – це приблизно досягає рівня вкладень в оновлення основних фондів за попередні три роки разом. У першому кварталі вже інвестовано в розвиток підприємства 12 млн 265 тис. грн.
На ряду з цим на підприємстві ведеться активна робота з ремонту приміщень, модернізації обладнання.

Створено: 20 червня 2018

В обласних центрах України проходять ярмарки вакансій. У квітні в Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» відбувся XII форум «Ярмарок вакансій ХАІ 2018».
З кожним роком цей захід набирає все більших і більших обертів, знаходячи нових прихильників. Учасниками цьогорічного ярмарку стали понад 3 тисячі студентів, а також 80 компаній і підприємств, у тому числі активісти КП «НВК «Іскра» – інженер відділу кадрів Раїса Яценюк і інженер-конструктор ХТО НТЦ Михайло Романенко.
Також представники Науково-виробничого комплексу «Іскра» побували на ярмарку вакансій у Запорізькому національному технічному університеті. Захід відвідали делегати від 14 підприємств і студенти «Машинки» всіх спеціальностей. Багато студентів проходили на «Іскрі» виробничу практику і планують надалі працевлаштуватися на нашому підприємстві.
Завдяки ярмаркам вакансій перспективна молодь має можливість більш детально ознайомитися з умовами праці та кадровими вимогами роботодавців, знайти роботу за покликанням і зробити перші кроки до заповітної мети.

Створено: 14 травня 2018

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна